رامین رضاییان در آستانه بازگشت به پرسپولیس ؟!

۱,۷۵۷
۰
۰
سه شنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۳:۰۱
رامین رضائیان دفاع راست سابق پرسپولیس که با تیم الشحانیه قطر قرار دارد تمایل خود را به بازگشت به پرسپولیس اعلام کرده است . آیا او میتواند در فصل جدید در پرسپولیس توپ بزند؟
رامین رضاییان در آستانه بازگشت به پرسپولیس ؟!

بازگشت رامین رضائیان به پرسپولیس قطعی است ؟

دلگرم: مسئولان باشگاه پرسپولیس قصد دارند یکی دیگر از بازیکنان این تیم را برگردانند.

مدیران باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند رامین رضاییان را به این تیم برگردانند. از چند روز پیش تلاش‌هایی در زمینه بازگشت رضاییان به پرسپولیس انجام شده است.

از آنجا که رضاییان خودش نیز علاقه زیادی به بازگشت به پرسپولیس دارد امکان اینکه در همین هفته کار پیوستن این بازیکن به جمع سرخپوشان فراهم شود زیاد است.

نشریات قطری امروز با ابهام درباره آینده رضاییان در الشحانیه نوشته‌اند و با این شرایط این بازیکن مشکلی برای پرسپولیسی شدن ندارد.

با آمدن رضاییان به پرسپولیس این باشگاه باز هم باید یکی دیگر از بازیکنان بزرگسالش را کنار بگذارد. با آمدن وحید امیری و محمد حسین کنعانی‌زادگان به پرسپولیس این باشگاه هنوز مشخص نکرده چه نفراتی را از لیستش کنار خواهد گذاشت.

رامین رضائیان دفاع راست سابق پرسپولیس مدتهاست که در تیم الشحانیه قطر در حال توپ زدن است .

گفتنی است که در نیمه ماه جاری خبرگزاری ها اعلام کرده بودند که پرسپولیسی ها امیدوار بودند این بازیکن را جذب کنند اما خیلی زود مشخص شد او با الشحانیه قرارداد بسته است و این بازیکن عازم قطر شد تا در تمرین باشگاه الشحانیه حاضر شود.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم