alexametrics
دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۵ آذر ۱۳۹۹ برابر با ۱۰ ربيع الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۲۵ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی
درگیری در پایان دیدار والیبال ایران و استرالیا + فیلم
0
1.2K
یکشنبه, ۰۲ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۱۶
تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود در هفته چهارم لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ در مقابل استرالیا قرار گرفت امادر پایان بازی درگیری و کتک کاری رخ داد...

کتک کاری در پایان بازی والیبال ایران و استرالیا

دلگرم: پس از پایان بازی تیم ملی والیبال ایران مقابل استرالیا درگیری و کتک کاری رخ داد.

عصر دیروز شنبه در حالی که خبرنگاران و عکاسان اعزامی از خبرگزاری ها و روزنامه های معتبر تهران در حال گرفتن عکس دسته جمعی پس از پایان بازی تیم ملی والیبال ایران مقابل استرالیا بودند، توهین یکی از افراد محلی که در جایگاه خبرنگاران بود منجر به درگیری شد.

این درگیری با حضور نیروهای یگان ویژه شدت بیشتری گرفت و به زد و خورد ختم شد. نیروهای یگان ویژه در این درگیری فیزیکی نتوانستند شرایط را کنترل کنند و بر وخامت اوضاع افزودند.

چند تن از خبرنگاران و عکاسان اعزامی از تهران هم در این درگیری دچار جراحت شدند.

فیلم درگیری و کتک کاری در پایان بازی ایران و استرالیا


گفته می‌شود دوربین عکاسانی که از تهران برای پوشش مسابقات به اردبیل رفته‌اند، ضبط شده است و عکسهای آنها را پاک کردند

ماجرا از آنجا شروع شد که یکی از افراد مذکور با صدایی بلند و رسا الفاظ رکیکی را علیه خبرنگاران (خانم) به زبان آورد و به این فحاشی خود تا جایی ادامه داد که تعدادی دیگری از خبرنگاران به سمت آن‌ها رفتند تا دلیل بی احترامی او را جویا شوند اما او همچنان از روی سکوها به فحاشی خود ادامه داد.

این اقدام فرد مذکور با واکنش سایر افراد و خبرنگاران حاضر در سالن از جمله مسئول روابط عمومی فدراسیون به ضرب و شتم کشیده شد و مأموران مسئولیت تامین نظم که برای جدا کردن به میان آمده بودند، با برخورد خشونت‌آمیز آنها را با ضربات محکم از روی سکوها به پایین هل دادند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • منبع
  • tasnimnews.com
    دیدگاه ها

    شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید    کد امنیتی کد جدید
    hits