سرمربی تیم ملی والیبال لهستان: هرگز به ایران نخواهم آمد + فیلم

۱,۹۸۵
۰
۰
دوشنبه, ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۰۶
ویتال هینین، سرمربی لهستان در نشست خبری بازی لهستان - کانادا از وضعیت میزبانی ایران در هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ در ارومیه به شدت انتقاد کرد...
سرمربی تیم ملی والیبال لهستان: هرگز به ایران نخواهم آمد + فیلم

صحبتهای عجیب سرمربی تیم والیبال لهستان

پس از توهین کاپیتان لهستان این بار ویتال هینین، سرمربی لهستان در نشست خبری بازی لهستان - کانادا به شدت از میزبانی ایران انتقاد کرد.

ویتال هینین با اعتراض شدید به میزبانی ایران گفت: دیشب دو ساعت طول کشید تا از سالن به هتل برسیم، مردم به اتوبوس ما مشت می‌کوبیدند و ما ترسیده بودیم.

من مانده‌ام که اگر بازی را می‌بردیم، سالم‌ می‌ماندیم؟ واقعاً باید به کمیتۀ برگزاری گفت اگر نمی‌توانید امنیت تیم‌ها را تأمین کنید، چرا مسابقه برگزار می‌کنید؟ من وقتی این شرایط را می‌بینم شک دارم که دفعۀ بعد بخواهم به این شهر سفر کنم!

ویتال هینن سرمربی تیم ملی والیبال لهستان پس از پیروزی سه بر یک تیمش مقابل کانادا در هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ در ارومیه، گفت: همه خسته هستند، از بازیکنان تا مربیان، در بازی‌های روز سوم همیشه اینگونه است. این برد به دلیل این نیست که خیلی بهتر از کانادا بودیم بلکه دلیل آن این است که تنها اشتباهات ما کمتر بود، به اندازه دو امتیاز.

او ادامه داد: فکر می‌کنم هفته سنگینی بود، مخصوصاً بازی دیروز مقابل ایران که پنج ست طول کشید. بعد از بازی هم شهر شلوغ بود و خیلی سخت به هتل رسیدیم. خوشحال هستیم که به بهترین نحو هفته را تمام کردیم.


سرمربی تیم ملی لهستان در پاسخ به این سوال که از میزبانی ارومیه راضی است یا خیر؟ گفت: بعضی مواقع ساکت ماندن بهتر است. چون فکر می‌کنم وقتی بیرون از سالن هستید مردم عالی هستند، جو سالن هم فوق‌العاده است، اما مشکل اصلی این است که انتقال از سالن به هتل بد بود که فکر می‌کنم کمیته اجرایی نتوانست مراتب انتقال ورزشکاران را به خوبی انجام دهد.

او ادامه داد: بعد از بازی با ایران هواداران اتوبوس ما را با مشت می‌کوبیدند و بازیکنان ما خیلی ترسیدند که این موضوع برای من اصلاً قابل قبول نیست. من به این فکر می‌کنم که اگر لهستان می‌برد چه اتفاقی پیش می‌آمد و این مهم است! هتل هم کار خود را به خوبی انجام می‌دهد اما اگر نمی‌توانند امنیت بازیکنان را فراهم کنند، برای من این سوال به وجود می‌آید که آیا باز هم به ایران و به این شهر برگردم یا خیر؟!

separator line

بیشتر بخوانید

بیوگرافی میخال کوبیاک کاپیتان تیم ملی والیبال لهستان + عکس


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • برچسب ها:
  • سرمربی والیبال لهستان
  • گفته های ویتال هینین
  • اعتراض ویتال هینین
  • اعتراض سرمربی لهستان
  • انتقاد سرمربی لهستان

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter