تیزر عجیب کره‌ای‌ها علیه ایران | اتهام فوتبال کثیف به تیم ایران

۴,۴۳۶
۴
۰
سه شنبه, ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۱
در آستانه دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال کشورمان با کره جنوبی فدراسیون فوتبال این کشور در اقدامی عجیب تیزری را منتشر و به فوتبال ایران توهین کرد...
تیزر عجیب کره‌ای‌ها علیه ایران | اتهام فوتبال کثیف به تیم ایران

توهین کره ای ها به فوتبال ایران

دلگرم: فدراسیون فوتبال کره جنوبی تیزر عجیبی قبل از دیدار با تیم ملی فوتبال ایران منتشر کرد که با انتقادات زیادی حتی در خود کشور کره روبرو شده است.

دو تیم ملی فوتبال ایران و کره جنوبی فردا سه شنبه در دیداری دوستانه در سئول برابر هم قرار خواهند گرفت. قبل از این دیدار، فدراسیون فوتبال کره جنوبی تیزری را منتشر کرد که در آن بازیکنان ایران را به انجام فوتبال کثیف و فریب داور متهم کرده‌اند.

فیلم توهین آمیز کره ای ها به فوتبال ایران


در این فیلم فدراسیون کره به نوعی ملی‌پوشان کشورمان را به انجام بازی‌ کثیف و وقت‌تلف‌کردن در جریان بازی‌ها متهم کرده بود و حتی قطری‌ها را پیرو این سبک بازی ایرانی‌ها دانست.

در این فیلم بازیکنان کره جنوبی به انجام فوتبالی خوب و برتر از حریف نشان داده شده‌اند. این فیلم مدعی شده که سون هیونگ مین می‌تواند به تنهایی یک تنه کار حریف را تمام کند.

نکته جالب در این ویدئو اینکه بعضی از صحنه های مربوط به ایران بازیکنان قطری و خارجی هستند که معلوم نیست چطور در این تیزر قرار گرفته‌اند.

خبرنگار سایت گل کره جنوبی نیز به انتقاد از این رفتار غیرحرفه‌ای کره‌ای‌ها پرداخت و عنوان کرد این کار فدراسیون فوتبال کره کاملاً غیرحرفه ای بوده است.

استیو هان، فوتبال‌نویس کره‌ای سایت «گل» این حرکت اتحادیه فوتبال کره جنوبی را «بی‌کلاس با روشی ناخوشایند» توصیف کرد. این روزنامه‌نگار کره‌ای نوشت اتحادیه فوتبال کره جنوبی در این فیلم بازیکنان قطری را نشان می‌دهد که در حالی که روی زمین غلت می‌زنند می‌گویند "قوانین فوتبال ایران" و در بخش دیگری از این فیلم آمده که "هئونگ‌مین سونِ در سطح جهانی آنها را شکست خواهد داد و عدالت را به ارمغان خواهد آورد".

عذرخواهی شرکت KBS از ملی پوشان بابت توهین به فوتبال ایران

شبکه تلویزیونی منتشر کننده کلیپی درباره دیدار ایران و کره جنوبی از فدراسیون فوتبال، اعضای تیم ملی و هواداران آن عذرخواهی کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در پی اعتراض مدیریت تیم ملی فوتبال به تهیه کلیپ توسط شرکت KBS و اعتراضات صورت گرفته در این باره، این شرکت ضمن حذف این کلیپ در سایت خود، از فدراسیون فوتبال، کادر فنی و بازیکنان این تیم و همچنین هوادران تیم کشورمان عذرخواهی کرد.

کره‌ای‌ها فیلم توهین‌آمیز به تیم ملی ایران را حذف کردند

فیلم توهین کره ای ها به ایران ساعاتی بعد از صفحه رسمی اتحادیه فوتبال کره جنوبی در شبکه اجتماعی «توئیتر» حذف شد، کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی معتقدند دلیلی نداشته اتحادیه فوتبال کره جنوبی در آستانه این بازی دوستانه که حساسیتی ندارد، چنین فیلم توهین‌آمیزی را منتشر کند. پس از حمله کاربران ایرانی به صفحه رسمی اتحادیه فوتبال کره جنوبی، کره‌ای‌ها محبور به حذف پست مربوط به این فیلم توهین‌آمیز شدند.

یم ملی فوتبال کره جنوبی 8 سال می‌شود که موفق به شکست ایران در رقابت‌های مختلف نشده است.

separator line

بیشتر بخوانید

توهین وقیحانه کاپیتان لهستان به ایران و واکنش ها و رای فدراسیون به ...

درخواست مهاجم اسکاتلندی از ایرانی‌ها ! درخواست یا توهین ؟؟


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(4 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter