درخواست عجیب مهاجم اسکاتلندی از ایرانی‌ها !

درخواست عجیب لی هری اروین مهاجم سابق تراکتورسازی تبریز از مردم ایران
۳,۵۵۷
۳
۰
دوشنبه, ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۱۶
لـی هری اروین مهاجم اسکاتلندی که سـابقا برای تیم فوتبال تراکتور سازی بازی می کرد با انتـشار یک استوری از مردم ایران درخواست کرد...
درخواست عجیب لی هری اروین مهاجم سابق تراکتورسازی تبریز از مردم ایران

درخواست عجیب مهاجم اسکاتلندی از ایرانی‌ ها

دلگرم: مهاجم اسکاتلندی پیشین تراکتورسازی از هواداران ایرانی خواست تاصفحه مجازی اش را ترک کنند.

لی هری اروین مهاجم اسکاتلندی که در ابتدای لیگ هجدهم با قراردادی بلندمدت به تراکتورسازی پیوست، در چند مسابقه ای که برای این تیم به میدان رفت عملکرد خوبی داشت اما چند هفته مانده به تعطیلات نیم فصل او به کشورش رفت و به بهانه افسردگی و بیماری به ایران برنگشت.

بعد از حدود دو ماه مدیران تراکتورسازی در جلساتی که با او داشتند توانستند رضایتش را برای بازگشت به ایران بگیرند اما اروین دوباره چند هفته بعد از ایران رفت و دیگر برنگشت.

این مهاجم اسکاتلندی که با مسئولان تراکتورسازی به خاطر بی انضباطی هایش به اختلاف خورده دیگر برای این تیم به میدان نخواهد رفت و احتمالا کار آنها برای تعیین تکلیف به فیفا کشیده شود. او اما حالا یک اقدام عجیب انجام داده است.

مهاجم اسکاتلندی تراکتورسازی ، توهین بازیکن اسکاتلندی ، توهین اروین

اروین در استوری اینستاگرامش از هواداران ایرانی به شکلی عجیب خواسته که از صفحه اش بیرون بروند تا دیگر احتمالا کامنت یا متن فارسی ای را نبیند.

استوری ای که با واکنش تند هواداران فوتبال در ایران مواجه شده است. با این شرایط به نظر می رسد مسئولان تراکتورسازی با شکایت از اروین به مشکلی جدی با او بربخورند و باید دید در نهایت موضوع این مهاجم بی انضباط به کجا ختم می شود.

separator line

بیشتر بخوانید

توهین وقیحانه کاپیتان لهستان به ایران و واکنش ها و رای فدراسیون به ...


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(3 امتیاز , میانگین: 3.3 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم