alexametrics
دلگرم
امروز: شنبه, ۰۸ آذر ۱۳۹۹ برابر با ۱۳ ربيع الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۲۸ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی
پیشنهاد اغوا کننده آذربایجان به زهرا نعمتی !
2
1.2K
یکشنبه, ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۲
زهرا نعمتی، بانوی کماندار پارالمپیکی و طلایی ایران پیشنهاد اغوا کننده جمهوری آذربایجان را رد کرد. زهرا نعمتی در پاسخ به پذیرفتن تابعیت آذربایجان گفت: «پرچم کشورم را با هیچ چیز عوض نمیکنم».

پیشنهاد اغوا کننده آذربایجان به زهرا نعمتی !

زهرا نعمتی که امروز باید برای کسب مدال برنز رقابت های قهرمانی جهان تیراندازی با کمان معلولین در هلند تلاش کند، گویا پیشنهادی را از سوی جمهوری آذربایجان دریافت کرده است.

این کماندار خوشنام ایرانی که در ۲ دوره قبلی پارالمپیک به مدال طلا دست پیدا کرده و همچنین با حضورش در المپیک ۲۰۱۶ نامش را در تاریخ ثبت کرده، می خواهد در المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۰ هم حضور همزمانی را تجربه کند.

در برنامه ورزش از نگاه دو، پوریا تابان از یک راز درباره این بانوی کماندار پرده برداشت؛ اتفاقی که به نظر می رسید به دلیل داشتن جزییات کامل از سوی خود زهرا نعمتی صورت گرفته باشد، اما به هر حال از زبان مجری برنامه ورزش از نگاه دو بیان شد.

به گفته پوریا تابان، زهرا نعمتی با پیشنهادی اغوا کننده در جریان مسابقات قهرمانی جهان از سوی جمهوری آذربایجان روبه‌رو شده است. بر اساس این پیشنهاد زهرا نعمتی در شرایطی که تابعیت آذربایجان را بپذیرد، ۳۰۰ هزار دلار به همراه یک اتومبیل و یک خانه به او اهدا می شود. همچنین ۵ هزار دلار حقوق مادام العمر ماهیانه برای این کماندار در نظر گرفته شده است.

جالب این که مجری برنامه ورزش از نگاه دو عنوان کرد سال ۲۰۱۱ نیز آمریکا به زهرا نعمتی چنین پیشنهادی داده بود؛ موضوعی که هیچ وقت تاکنون رسانه ای نشده بود.

پاسخ زهرا نعمتی به این پیشنهادات هم به گفته تابان این بوده که پرچم کشورش را با هیچ چیز عوض نمی کند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (2 رای)  
  • منبع
  • varzesh3.com
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits