آخرین خبرها از وضعیت جسمانی جواد خیابانی + عکس

۴,۵۸۰
۴
۰
دوشنبه, ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۴۲
انتشار تصویری از جواد خیابانی با اندامی لاغر در فضای مجازی نگرانی مردم و اهالی ورزش را نسبت به وضعیت جسمی وی برانگیخت ...
آخرین خبرها از وضعیت جسمانی جواد خیابانی + عکس

وضعیت سلامتی جواد خیابانی

دلگرم: چند روزی است تصویری از جواد خیابانی مجری و گزارشگر فوتبال در فضای مجازی منتشر شده که نشان‌دهنده کاهش وزن شدید وی در مدت زمان نه چندان زیادی است.

اما این تصویر برخی از مردم و اهالی ورزش را نگران کرد و پیام‌های متعدد و شایعاتی هم رد و بدل شد. تا اینکه جواد خیابانی گزارشگر، مجری و تهیه‌کننده ورزشی که مدت‌هاست در قاب تلویزیون کمرنگ‌تر شده درباره شایعات اخیر پیرامون سلامتی‌اش بیانیه‌ای منتشر کرد

وضعیت جسمی جواد خیابانی

خیابانی نوشت : "درود فراوان به تمام ملت بزرگ ایران و دوستداران ورزش، راست این است که دوست دارم حال من و سرزمینم خوب باشد و امیدوارم که ایران همیشه سربلند بماند . من خوبم و احساس خوبی دارم از اینکه مردم مهربان کشورم نسبت به فرزند خودشان مهر دارند و نگرانش بوده‌اند. این احساس خوب که از سوی این ملت بزرگ به من رسیده دلیلی است برای آرامش بیشتر من تا در پایان لیگ و فصل فوتبال پُرکاری که داشتیم کمی به خود بیندیشیم و برای فصل جدید پر انرژی‌تر و بهتر در خدمت این کشور و مردم پرغرورش باشیم.

گفتنی است جواد خیابانی عمل لاغری روی معده خود انجام داده که گویا نتیجه ی عمل بیش از حد رضایت بخش بوده و خدا را شکر در سلامت کامل هستند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(4 امتیاز , میانگین: 3.5 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم