محرومیت بیرانوند تا اطلاع ثانوی + دلیل محرومیت

۲,۶۹۰
۱
۰
پنج شنبه, ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۴۷
علی بیرانوند به دلیل بدرفتاری با مامور نیروی انتظامی توسط کمیته اخلاق فوتبال احضار شد تا به پاره ای سوالات پاسخ دهد اما وی از حضور در کمیته اخلاق امتناع کرد
محرومیت بیرانوند تا اطلاع ثانوی + دلیل محرومیت

محرومیت بیرانوند به دلیل بدرفتاری با مامور پلیس

دلگرم : محرومیت بیرانوند از کلیه رفتارهای ورزشی توسط کمیته اخلاق اعلام شد.

ماجرای محرومیت علیرضا بیرانوند از آنجا شروع شد که ویدئوی بدرفتاری وی با مامور پلیس نیروی انتظامی در فضای مجازی منتشر شد. پس از آن کمیته اخلاق بیرانوند را برای پاسخ به پاره ای از سوالات احضار کرد اما وی از حضور در کمیته سر باز زد .

پس از آن که کمیته اخلاق از علیرضا بیرانوند خواست که برای برگزاری جلسه به این کمیته مراجعه کند اما بیرانوند دست به چنین کاری نزد، کمیته اخلاق با انتشار خبری، دروازه بان تیم پرسپولیس را تا اطلاع ثانوی محروم کرد.

ویدئوی بدرفتاری بیرانوند با مامور پلیس


این در حالی است که پرسپولیس هفته آینده در دیداری حساس به مصاف سپاهان می‌رود و محرومیت علیرضا بیرانوند پرسپولیس را دچار مشکل جدی خواهد کرد. البته شاید با حضور علیرضا بیرانوند در جلسه بعدی کمیته اخلاق، این حکم شکسته شود.

در دستور کمیته اخلاق آمده که علیرضا بیرانوند تا اطلاع ثانوی از «کلیه فعالیت های ورزشی» محروم شده است.


به نظر میرسد درگیری بیرانوند با مامور مربوطه در دو مرحله بوده است .

گفتنی است علیرضا بیرانوند هنوز نسبت به ماجرا هیچ توضیحی ارائه نکرده است اما این ماجرا به محرومیت وی تا اطلاع ثانوی منجر شده است .

واکنش سپاهان به محرومیت بیرانوند

مدیر رسانه‌ای تیم سپاهان در خصوص محرومیت علیرضا بیرانوند با تصمیم کمیته اخلاق و احتمال غیبت او در بازی سپاهان و پرسپولیس گفت: ما موافق محرومیت هیچ بازیکنی نیستیم و دوست دارم همیشه حریفان با تمام قوا مقابل هم حاضر شوند.

سیامک قلیچ خانی ادامه داد : اصولاً محرومیت بازیکنان کار خیلی بازدارنده‌ای نیست. اما یک نکته را باید بگویم؛ ما همین مشکل را برای سیاوش یزدانی داشتیم و یک بازی را از دست دادیم به دلیل اینکه کمیته اخلاق یک جلسه یزدانی را محروم کرد. در مجموع معتقدم عدالت باید برای همه تیم‌ها یکسان باشد.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 1.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter