پرده برداری از مصرف متادون بازیکن تیم ملی فوتبال در بازی با ژاپن

۲,۲۲۶
۰
۰
چهارشنبه, ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ۲۱:۱۴
رئیس کمیته نظارت و بازرسی صیانت از لیگ فوتبال در مصاحبه ای از مصرف مواد مخدر توسط یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال کشور در بازی با ژاپن خبر داد .
پرده برداری از مصرف متادون بازیکن تیم ملی فوتبال در بازی با ژاپن

مصرف ترامادول بازیکن تیم ملی در بازی با ژاپن

دلگرم : رئیس کمیته نظارت و بازرسی صیانت از لیگ فوتبال در مورد مصرف مخدر ترامادول و متادون توسط یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال کشور دست به افشاگری زد.

محمد علیپور رئیس کمیته نظارت و بازرسی صیانت از لیگ فوتبال، مدعی شد یکی از بازیکنان تیم ملی پیش از بازی برابر ژاپن قرص مخدر ترامادول و متادون مصرف کرده است.

علیپور اظهار کرد : نتیجه‌ای که در بازی با ژاپن حاصل شد و تمام زحمات چندین ساله فدراسیون به باد رفت، حاصل استفاده یک بازیکن از ترامادول و متادون بود.

علیپور در این مورد گفت: این فوتبالیست می‌خواهد اقدام کند، اما نمی‌تواند رابطه بین عصب و عضله را برقرار کند چرا که استفاده از این ماده باعث جلوگیری از این اتفاق می‌شود. گل اول سبب شد پنالتی ژاپنی‌ها رقم بخورد و فوتبال ملی ما با اقدام بازیکنی که از این مکتب بیرون آمده است نابود شد.


حسین کنعانی‌زادگان مدافع ملی پوش ماشین ساری تبریز گفت: خدا را شکر من در دو بازی آخر تیم ملی مقابل چین و ژاپن تست دوپینگ دادم. مطرح شدن چنین حرف‌هایی در مورد تیم ملی کشورمان زشت است.

حسین کنعانی‌زادگان در فصلی که گذشت بازیکن مؤثر و مطمئنی برای تیم ماشین‌سازی تبریز بود. او در تیم ملی و پیش از جام ملت‌های آسیا نیز توانست نظر مساعد کارلوس کی‌روش را برای بازی در ترکیب اصلی جلب کند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • برچسب ها:
  • مصرف ترامادول
  • بازیکن تیم ملی
  • مصرف ترامادول فوتبالیست

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter