آیا توافق سرمربی بلژیکی با تاج به هم خورده ؟

آیا توافق ویلموتس بلژیکی و تاج برای سرمربیگری ایران به هم خورده ؟
۱,۷۵۱
۰
۰
چهارشنبه, ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱
مارک ویلموتس که به عنوان گزینه جدید سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران وارد ایران شده بود به بلژیک بازگشته است . اما آیا تاج توانسته با ویلموتس بلژیکی به نتیجه برسد ؟
آیا توافق ویلموتس بلژیکی و تاج برای سرمربیگری ایران به هم خورده ؟

توافق مارک ویلموتس و تاج برای سرمربیگری فوتبال ایران

دلگرم | یک سایت بلژیکی از بهم خوردن توافقات میان مارک ویلموتس بلژیکی با فدراسیون ایران خبر داد.

به نقل از سایت«hln» مارک ویلموتس پاسخ فدراسیون ایران برای مربیگری در تیم ملی ایران کشور را هنوز نداده است. مربی سابق تیم ملی بلژیک هفته گذشته به ایران سفر کرد و از اماکن ورزشی این کشور دیدن کرد.

فدراسیون ایران قراردادی 3 ساله تا جام جهانی 2022 قطر به ویلموتس پیشنهاد داد. رئیس فدراسیون ایران پیش از اعلام کرد که توافق نهایی صورت گرفته ولی ویلموتس به بلژیک برگشت و قراردادی را امضا نکرد. ویلموتس علی رغم پیشنهاد شدن دستمزد 1.3 میلیون یورویی زیر بار هدایت ایران نرفته است.

بزرگترین مانع پیش رو ویلموتس درباره درخواست ایران این است که او به صورت دائمی در ایران باشد تا از نزدیک رقابت ها را تماشا کند ولی مربی بلژیکی حاضر به اقامت دائمی در ایران نیست و می خواهد به صورت موقتی در ایران باشد. اما فدراسیون ایران حاضر نیست که مربی اش پروازی باشد.

تسنیم در این باره نوشت : با وجود سفر رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان به بلژیک، برخی رسانه‌های این کشور خبر داده‌اند که در مذاکرات طرفین اختلافاتی ایجاد شده و احتمال به هم خوردن توافق وجود دارد. در حالی که اختلافی در مذاکرات ایجاد نشده و تنها موضوع نگران کننده برای ویلموتس موضوع انتقال پول قراردادش است.

تحریم‌هایی که علیه ایران وجود دارد باعث نگرانی ویلموتس شده و در حال حاضر تنها اختلاف او و فدراسیون ایران نحوه انتقال پول به این مربی است.

این در حالی است که رسانه‌های بلژیکی اعلام کرده بودند که این مربی نمی‌خواهد در ایران اقامت داشته باشد وبه نوعی مربی پروازی باشد اما پیگیری‌های خبرنگار تسنیم نشان می‌دهد ویلموتس مشکلی با این موضوع ندارد و تنها نگرانی‌اش موضوع انتقال پول به حسابش است.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • برچسب ها:
  • مارک ویلموتس
  • سرمربی بلژیکی
  • توافق ویلموتس و تاج

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید



کد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter