alexametrics
دلگرم
امروز: سه شنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۹ برابر با ۰۶ جمادى الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۱۹ ژانویه ۲۰۲۱ میلادی
همجنسگرایی در فوتبال ایران : شایعه یا واقعیت ؟ + فیلم
1
سه شنبه, ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۱۵:۲۰
همجنسگرایی در فوتبال ایران : شایعه یا واقعیت ؟ + فیلم صحبت های شاه حسینی در مورد همجنسگرایی فوتبالیست ها آیا همجنسگرایی در فوتبال ایران صحت دارد ؟ + فیلم

همجنسگرایی در فوتبال ایران و گفته های شاه حسینی

دلگرم : عبدالرحمان شاه‌حسینی رئیس سابق کمیته انضباطی فوتبال کشور در مورد همجنسگرایی در فوتبال ایران ادعای عجیبی ارائه کرده است . شاه حسینی روبروی دوربین برنامه فرمول یک پرسش علی ضیا در مورد همجنسگرایی در فوتبال کشور را مثبت پاسخ داد

شاه حسینی گفت : «متاسفانه برخی از مدیران ناآگاه به محتویات پرونده همجنسگرایی، چنین ادعاهایی کردند. یکی از رسانه‌ها از من پرسید واقعا چنین پدیده‌ای وجود دارد؟ گفتم گزارشی از یکی از نهادهای امنیتی به دست من رسیده که حدود سی صفحه است. خواسته‌های نامشروعی که در این گزارش خام ثبت شده است مستلزم رسیدگی بود. این عین واقعیت است که به من شما گفتم. در این گزارش، اشخاصی در این حوزه اظهاراتی کرده‌اند و آن را امضا کرده‌اند. یکی از مدیران وقت فدراسیون، گفت از من بعید است چنین گزارشی را قضاوت کنم. از من توقع هست که بگویم. من هم نمی‌گویم چنین گزارشی حقیقت دارد اما وجود دارد. آن قدر هم تکان دهنده هست که باید بررسی شود.»

شاه حسینی به راحتی و در حالی که بسیار ریلکس روی صندلیش لمیده بود ادامه داد : «حتی اگر این گزارش ساختگی و کذب باشد، باز هم کسانی که چنین ادعاهایی کرده‌اند باید مجازات شوند. کسانی که در حوزه فوتبال فعالیت می‌کرده‌اند و گزارش داده‌اند.

گزارش براساس شنیده‌ها نیست. مقداری کلی صحبت می‌کنم چون معذوریت قانونی دارم و فقط از خدا می‌ترسم. خب اگر برخی از مسائل را ریزبینی کنیم، شاید این پرونده دچار مشکل شود. از رییس وقت و فعلی کمیسیون اصل نود می‌خواهم این پرونده را رسیدگی کنند.»

فیلم صحبت های شاه حسینی در مورد همجنسگرایی فوتبالیست ها
این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits