هروه رنارد : آیا سرمربی مراکش سرمربی بعدی تیم ملی خواهد بود ؟

۱,۳۲۱
۱
۰
پنج شنبه, ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۲۵

آیا سرمربی مراکش یعنی هروه رنارد جایگزین کیروش خواهد شد ؟

هروه رنارد ، سرمربی مراکش در دیدار ایران و ژاپن دیده شد . صبح امروز کارلوس کیروش از ایران برای همیشه رفت و تیم ملی کشورمان در حال حاضر منتظر سرمربی جدید است . اما خبرها امروز حاکی از آن است که سرمربی سابق مراکش به احتمال قوی سرمربی جدید تیم ملی خواهد بود .

در این چند روز پس از ناکامی تیم ملی در برابر ژاپن و حذف از جام ملتهای آسیا و بحث بر سر پایان همکاری هشت ساله کی روش با تیم ملی ، شایعات زیادی بر سر موضوع گزینه بعدی فدراسیون فوتبال برای پست سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران مطرح شده است.

از زیدان ، کلینزمن و مورینیو گرفته تا رنارد ، فوساتی و البته کمی تا قسمتی برانکو و دالیچ.

اما نکته جالب و در بین تمامی این شایعات ، به میان آمدن نام یک مربی درست بعد از خداحافظی کی روش است.

از امارات خبر می رسد که هروه رنارد که سابقه قهرمانی با ساحل عاج و زامبیا در جام ملت های آفریقا را دارد اصلی ترین گزینه برای هدایت تیم ملی به شمار می رود.

شاید در ابتدای کار این شایعه ، به این جهت ایجاد شد که هروه رنارد مربی فرانسوی الاصل در بازی نیمه نهایی برابر ژاپن در ورزشگاه حضور داشت و اتفاقا در کنار ابراهیم شکوری سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال هم نشسته بود ، اما پس از آن و بر اساس شنیده های خبرنگاران حوزه فدراسیون فوتبال ، خبرهایی منتشر شد که رنارد یکی از گزینه های اصلی جانشینی کی روش است!

آنچه که مهم است این است که هواداران تیم ملی انتظار دارند هر چه زودتر تکلیف سرمربی بعدی تیم ملی مشخص شود و با توجه به این دغدغه باید منتظر ماند و دید این اتفاق چه زمانی رنگ واقعیت به خود خواهد گرفت و از بین تمامی این شایعات قبای سرمربیگری تیم ملی بر تن کدام مربی خواهد نشست !

بیشتر بخوانید

کارلوس کی روش چقدر برای ایران درآمدزایی داشته است؟

پیام کیروش برای عادل فردوسی‌پور چه بود ؟


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter