رای نهایی سوپر جام کی اعلام می شود؟

۱,۴۷۱
۰
۰
سه شنبه, ۰۲ مرداد ۱۳۹۷ ۱۷:۰۸

رای نهایی سوپر جام:

دلگرم : رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد که رای پرونده بازی سوپرجام فردا اعلام می‌شود و در نهایت سرنوشت این بازی مشخص می‌شود.

پیش از این قرار بود در روز 29 تیر دیدار سوپرجام فوتبال ایران بین دو تیم پرسپولیس و استقلال برگزار شود اما با توجه به عدم آمادگی باشگاه استقلال برای حضور در این مسابقه و با تصمیم سازمان لیگ، تیم پرسپولیس با نتیجه 3-0 برنده این بازی و قهرمان سوپرجام اعلام شد.

بعد از این تصمیم مدیران باشگاه استقلال به رای صادره اعتراض کردند و به همین دلیل پرونده این دیدار به منظور تصمیم‌گیری به کیمته انضباطی فرستاده شد و پس از بررسی چند روزه مسئولان کمیته مربوطه اعلام کردند که رای این دیدار فردا اعلام می‌شود

کمیته انضباطی با احراز تقصیر باشگاه استقلال تهران در عدم برگزاری مسابقه سوپر جام در روز جمعه مورخ ۲۹/۴/۹۷ مستنداً به بند یک ماده 96 و نیز ماده 61 مقررات انضباطی، و بند یک ماده 10 و ماده 14 اساسنامه فدراسیون فوتبال و با رعایت ماده ۹۳ مقررات انضباطی به جهت عدم مطالبه خسارت از سوی سازمان لیگ با اعمال تخفیف تیم استقلال را در مسابقه مذکور سه بر صفر بازنده اعلام می نماید.

divider

کاربر گرامی چنانچه این مطلب برای شما مفید بوده لایک کنید ، یا راهکاری دیگری دارید با دیگر کاربران مجله دلگرم به اشتراک بگذارید.


رای نهایی سوپر جام کی اعلام می شود؟
امتیاز : 1 تعداد رای : 1
0
0

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter