دلگرم
امروز: جمعه, ۰۱ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۴ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۲۱ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
تهران ۱ آذر را با باران و یخبندان آغاز میکند !
0
وضعیت هوای فردا چهارشنبه 1 آذر 1402 به شرح زیر اعلام شده است .

هواشناسی تهران 1 آذر

سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد که سامانه بارندگی امروز در بخش‌های مختلف از غرب، جنوب و شمال غرب، جنوب، دامنه‌های البرز، دامنه‌های زاگرس مرکزی، سواحل دریای خزر، شمال شرق و شرق کشور فعال است.

آب و هوای تهران 1 آذر 1402

بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی در امروز (۳۰ آبان‌ماه)، با عبور سامانه بارشی، آسمان بیشتر نواحی استان ابری شده و در بعضی ساعات همراه با رگبار، رعد و برق، و وزش باد شدید، و در نیمه جنوبی استان گاهی با وزش باد خیلی شدید روبرو خواهد شد. در بخشهای شمالی استان، بارش باران و برف، و در ارتفاعات بارش برف گاهی کولاک برف و در مناطق مستعد بارش تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

یخبندان در پایتخت

کاهش محسوس سطح استان از ۵ تا ۱۰ درجه سلسیوس پیش‌بینی می‌شود که بامداد چهارشنبه (اول آذرماه) با یخبندان معابر شمالی پایتخت همراه خواهد بود.

تغییرات وضعیت هوا از فردا تا روز شنبه

از بعد از ظهر روز چهارشنبه تا روز شنبه (۱ تا ۴ آذرماه)، آسمان صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد و روند افزایش غبار محلی پیش‌بینی می‌شود.

تهران ۱ آذر را با باران و یخبندان آغاز میکند !

بارندگی در نقاط مختلف تهران

در طول ۲۴ ساعت گذشته، بارندگی در ایستگاه‌های هواشناسی میگون، شمیرانات - اقدسیه، لواسان، ژئوفیزیک، آبعلی، فرودگاه مهرآباد، شهریار، پردیس، دماوند، فیروزکوه، فرودگاه امام خمینی، ورامین، و فیروزکوه ثبت شده است.

سردترین نقطه تهران

اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرده است که «فیروزکوه، آلودگی- امین‌آباد» با کمینه دمای ۴- درجه سانتیگراد، سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته محسوب می‌شود.

وضعیت هوای تهران در روز‌های آینده

آسمان تهران در فردا (اول آذرماه) صاف تا کمی ابری، در صبح وزش باد با حداقل دمای ۵ و حداکثر دمای ۱۳ درجه سانتیگراد و در روز پنج‌شنبه (۲ آذرماه) نیمه‌ابری،‌گاهی افزایش ابر و وزش باد، در بعضی ساعت‌ها غبار محلی با حداقل دمای ۸ و حداکثر دمای ۱۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits