دلگرم
امروز: جمعه, ۲۹ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۲ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۱۹ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
مدارس اصفهان فردا سه شنبه تعطیل است ؟
3
تعطیلی مدارس اصفهان سه شنبه 30 آبان 1402 / احبار تعطیلی مدارس اصفهان فردا را در دلگرم بخوانید.

تعطیلی مدارس اصفهان سه شنبه 30 آبان

کیفیت هوای اصفهان امروز در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس اعلام شده و خبری مبنی بر تعطیلی مدارس اصفهان تا این لحظه اعلام نشده است. بنابراین مدارس اصفهان فردا سه شنبه 30 آبان ماه دایر هستند.

هوای اصفهان تاکنون 18 درجه اعلام شده و بر اساس پیش بینی ها بارندگی در راه است . اگر این چنین پیش برود آلودگی هوای اصفهان بهبود یافته و مدارس تعطیل نخواهند بود .

شاخص آلودگی هوای اصفهان

امروز 8 صبح کیفیت هوای کلانشهر اصفهان با میانگین شاخص ۱۱۰ AQI در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

تعطیلی مدارس اصفهان

آیا مدارس اصفهان فردا سه شنبه تعطیل است ؟

شب گذشته ایرنا نوشت: ر اساس اطلاعات سامانه پایش کیفی هوای کشور، هم اکنون میانگین شاخص کیفیت هوای کلانشهر اصفهان بر روی عدد ۱۶۰ و آلوده برای عموم مردم است.

بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان اما به نظر می رسد با ورود سامانه ناپایدار جوی از بعدازظهر روز دوشنبه از میزان آلاینده‌ها و آلودگی کلانشهر اصفهان کاسته شود.

بر اساس‌ اطلاعات سامانه پایش کیفی هوای کشور، شاخص کیفیت هوا در میدان انقلاب، عدد ۱۵۴(AQI) و در کِردآباد ۲۲۸(AQI) ، زینبیه ۱۷۴(AQI)، بزرگراه شهید خرازی ۱۵۳( AQI)،میرزا طاهر ۱۴۴(AQI)،پارک زمزم ۱۵۳( AQI)،دانشگاه صنعتی ۱۶۰( AQI)،فیض ۱۵۵(AQI)،سپاهان شهر ۱۵۲( AQI)، رهنان ۱۵۴( AQI)، کاوه ۱۲۹( AQI))،۲۵ آبان ۱۵۶(AQI) ثبت شده است.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ خطرناک است.

شایان ذکر است اگر طبق پیش بینی ها از سطح آلودگی هوای اصفهان کاسته نشود مدارس اصفهان فردا سه شنبه تعطیل خواهد بود.

این مطلب با اعلام کارگروه مربوط به آلودگی هوا به روز خواهد شد و اطلاعات تعطیلی مدارس اصفهان فردا در اختیار شما کاربران گرامی قرار خواهد گرفت .این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (3 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits