مجله دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۱ برابر با ۰۶ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۱ دسامبر ۲۰۲۲ میلادی
جنجال گوشی آیفون دختر شهید سردار سلیمانی!
10
توضیح در مورد گوشی آیفونی که در دست زینب سلیمانی دختر سردار دلها بود

غلامرضا بنی‌اسدی در انصاف نیوز نوشت:

«برای خواهرم زینبِ سلیمانی درباره گوشی آیفون ۱۳ که در دست داشت؛ سلیمانی‌وار پرچم آمریکا را زیر پا بگذار و کمپینِ نه به محصولات آمریکایی راه بیانداز!

زینب، دخترِ ایران است. زینب سلیمانی به حرمت “سرباز قاسم سلیمانی” روی سر ما جا دارد. او عزیز نهضت جهانی مقاومت علیه استکبار و تکفیر و ترور است. ما نسبت به نام او غیرت داریم چنان که پدرش نسبت به حرمت تک به تک ما غیرت داشت. او خواهر همه ماست و ایرانی به خواهرش هم محبت دارد و هم غیرت می‌ورزد. این چند کلام را هم که خطاب به “خواهرم، زینب سلیمانی” می‌نویسم از همین جنس برادر – خواهری است.

این روزها که بوی حاج قاسم مثل عطری در افزایش است، شماها هم بیشتر در نگاه مردم‌اید. تکانِ چادرتان به چشم می آید. نشستن و برخاستن‌تان رصد می شود و قطعا گوشیِ در دست‌تان هم اذهان را با هزار تحلیل متفاوت متوجه خود می‌کند. گوشی‌ای که می‌گویند آیفون ۱۳ است. گوشی‌ای که خود نمادی از شیطان بزرگ است در کنار نمادهای قدیمی کوکاکولا و وینیستون. یعنی هرجا محصولاتی از این دست باشد به معنایِ پرچم آمریکاست. در دست هرکس باشد، ما را ناخوش است چه رسد در دست دختر سردارِ آمریکا شکن ما که خون پاکش بر ذمه آمریکاست. می‌گویند محصول تازه این شرکت آمریکایی است یعنی بعد از ترور سردار تولید شده است.

ما آدم‌های عادی دل‌چرکین هستیم برای استفاده از محصولات آمریکا. قطعا زینب که پیکرِ پدرش را با بمب‌های آمریکایی، “ارباً اربا” دیده است، هزار بار بیش از ما از آمریکا متنفر است. هنوز سخنرانی زینب را در تشییع جنازه سردار به یاد داریم که با زبان سلیمانی، ترامپ را مورد خطاب قرار می‌داد. ما او را با آن سخنرانی در ذهن قاب کرده‌ایم. اینکه امروز آیفون ۱۳ به دست داشته باشد، خارج از آن قاب است. تصویری که در فضای مجازی بسیار بازخورد داشت و هرکس از نگاه خود به آن پرداخته بود

زینب برای ما حرمت ویژه دارد چنان که پدرش برای همه ما احترام ویژه قائل بود. می‌خواهم به خواهرم زینب سلیمانی بگویم – اگر آن عکس فتوشاپ نیست – رسما و علنا با کنار گذاشتن آن گوشی، پرچم آمریکا را بسوزان و غرورشان را بشکن و به حرمت خون پدر و همه شهدای مبارزه با استکبار جهانی، کمپین نه به محصولات آمریکایی را جلودار باش».

منبع: عصر ایران


این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.6 از 5 (10 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است