دلگرم
امروز: جمعه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ برابر با ۲۴ ذو الحجة ۱۴۴۱ قمری و ۱۴ اوت ۲۰۲۰ میلادی
ثبت نام دو گانه سوز کردن رایگان خودرو آغاز شد + جزئیات
2
یکشنبه, ۱۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۱۱
گاز سوز رایگان خودروها با ثبت نام در سایت گاز سوز کردن خودروها آغاز شذ ....

ثبت نام گازسوز خودرو رایگان

خودرو‌های عمومی از جمله تاکسی و وانت در مرکز دوگانه سوز کردن خودرو‌ها به صورت رایگان و با تسهیلات بلاعوض دولت پس از ثبت نام در سامانه و نوبت گیری، گازسوز می‌شوند.

تمامی مراحل دوگانه سوز کردن خودرو‌ها با نظارت سازمان استاندارد و رعایت اصول فنی و ایمنی انجام می‌شود.

این طرح در فاز کنونی تنها مشمول خودروهای وانت و تاکسی می شود. در فازهای آتی پیرو اعلان عمومی تاکسی های اینترنتی نیز امکان ثبت درخواست خواهند داشت.

گازسوزکردن خودرو‌ها، امروزه با بکارگیری فناوری‌های جدید انجام می‌شود و تصور موجود مبنی بر کم توان شدن یا ناایمن بودن خودرو‌های گازسوز ، درست نیست.

هم اکنون فرایند دوگانه سوزکردن یک میلیون و 400 هزار خودرو عمومی با تمام ظرفیت درحال اجراست، ظرفیتی که بزودی دوبرابر خواهد شد.

دوگانه سوز کردن خودرو‌های عمومی باعث صرفه جویی روزانه 12 میلیون لیتر بنزین می‌شود که سالانه حدود دو میلیارد دلار درآمد عاید کشور می‌کند

سامانه ثبت نام رایگان گازسوز کردن خودرو

قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از آغاز به کار سامانه ثبت نام دوگانه سوزکردن خودرو‌های عمومی خبر داد و گفت: دوگانه سوز کردن خودرو‌های عمومی کاملا رایگان بوده و مالکان هیچ هزینه‌ای برای این کار پرداخت نخواهند کرد.

قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اعلام این خبر افزود: همانطور که قبلا وعده داده بودیم سامانه ثبت نام دوگانه سوز کردن رایگان خودرو‌های عمومی آخر هفته فعال شد و متقاضیان می‌توانند در سایت gcr.niopdc.ir ثبت نام کنند.

حمید قاسمی ده چشمه افزود: با راه اندازی این سامانه مالکان خودرو‌های عمومی و مردم دیگر دچار سردر گمی نمی‌شوند.

راهنمای ثبت نام گاز سوز کردن رایگان خودرو

برای ثبت نام و ورود به "سامانه ی اطلاعات جامع خودروهای دوگانه سوز کشور "ابتدا از طریق آدرس اینترنتی 1 وارد صفحه ی ثبت نام شوید. شما می توانید از مرورگرهای تلفن همراه هوشمند , تبلت , https://gcr.niopdc.ir/login کامپیوترهای خانگی برای اتصال به این صفحه استفاده نمایید.

گازسوز شدن رایگان خودرو

رایگان گازسوز کردن خودرو

1- ابتدا " شماره ی تلفن همراه " و " کد ملی " خودتان را وارد نمایید. نیاز هست تا برای مسائل امنیتی پاسخ "جمع و تفریق" داده 2 شده را وارد نمایید.

2- پس از وارد کردن " شماره ی تلفن همراه " و " شماره ی ملی " در صورتی که شماره ی ملی شما با شماره ی همراه شما تطبیق 3 داشته باشد ( شماره ی همراه شما باید به نام خودتان باشد ) , کد تایید به شماره ی تلفن همراه شما ارسال می شود.

3- پس از وارد کردن " شماره ی تلفن همراه " و " شماره ی ملی " در صورتی که شماره ی ملی شما با شماره ی همراه شما تطبیق 3 داشته باشد ( شماره ی همراه شما باید به نام خودتان باشد ) , کد تایید به شماره ی تلفن همراه شما ارسال می شود.

4- در مرحله ی بعد کدتاییدیه ارسال شده را در کادر مربوط به " کد تایید" وارد نمایید و دکمه ی " ورود " را بزنید.

دقیقه و یا نیازمندی به تغییر "شماره تلفن همراه یا کدملی "از دکمه ی "تغییر 2 . در صورت عدم ارسال "کد تاییدیه" در مدت 5 اطلاعات" استفاده نمایید و مجددا اقدام به دریافت "کد تاییدیه" نمایید.

ثبت نام دو گانه سوز کردن رایگان خودرو آغاز شد + جزئیات

طرح رایگان گازسوز خودرو

حمید قاسمی با بیان اینکه باهماهنگی وزارت صنعت، معدن و تجارت، شرکت ملی پالایش و پخش متولی شد تا نرم افزار جامعی برای اجرای طرح دوگانه سوز کردن خودرو‌های عمومی تهیه کند افزود: بدین ترتیب سامانه دوگانه سوز کردن خودرو‌های عمومی به آدرس gcr.niopdc.ir ایجاد شد که این سامانه به سامانه‌های احراز هویت نظیر ثبت احوال و شاهکار متصل است و اطلاعات نادرست را رصد و پالایش می‌کند.

معاون شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با بیان اینکه با راه اندازی این سامانه نوبت دهی به صورت شفاف به کاربران اعلام می‌شود و مردم دچار سردرگمی نخواهند شد، گفت: تاکنون ۴۰۲ کارگاه از سوی وزارت صمت در ۲۵ مرکز استان تجهیز شده‌اند و مشکلی برای اجرای این طرح وجود ندارد.

وی با بیان این که دوگانه سوز کردن خودرو‌های عمومی کاملا رایگان بوده و مالکان هیچ هزینه‌ای برای این کار پرداخت نخواهند کرد افزود: وزارت نفت متعهد شده تا تمامی هزینه‌های این طرح را از محل صرفه جویی در کاهش بنزین پرداخت کند.

قاسمی با بیان اینکه ظرفیت اسمی کارخانه‌ها برای تولید و تجهیزات تبدیل خودرو به دو گانه سوز مهیا است تصریح کرد: بر اساس مصوبه شورای اقتصاد ۵۷۰ میلیون دلار تعهد بازپرداخت وزارت نفت از تامین مالی بانک‌های تجارت و ملت است که ۶۵۰۰ میلیارد تومان از بانک ملت در اختیار مخزن ساز‌ها قرار گرفته است و به تدریج و با پیشرفت طرح هیچ نگرانی برای منابع نداریم و بازپرداخت این وام از طریق صرفه جویی‌ها صورت خواهد گرفت.


امتیاز 5.0 از 5 بر اساس 2 رای

این مطلب برای شما مفید بود؟

    دیدگاه ها

    شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید    کد امنیتی کد جدید
    hits
    statcounter