دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ برابر با ۱۵ ذو الحجة ۱۴۴۱ قمری و ۰۴ اوت ۲۰۲۰ میلادی
ماسک زدن از فردا 15 تیر در تمام شهرها اجباری شد !
0
شنبه, ۱۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۸:۴۹
از فردا 15 تیر 99 زدن ماسک در اماکن سرپوشیده همانند پاساژها، ادارات، بانک ها و وسایل حمل و نقل و اماکن عمومی الزامی است.

اجباری شدن استفاده از ماسک از فردا 15 تیر 99

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما : معاون کل وزیر بهداشت در جلسه ستاد مقابله با بیماری کرونا با اشاره به الزامی بودن زدن ماسک از فردا افزود : کسانی که رعایت نکنند از خدمات عمومی محروم خواهند شد.

تسنیم : معاون کل وزیر بهداشت گفت: از فردا ارائه خدمات در ادارات دولتی و اماکن عمومی به افرادی که ماسک ندارند، ممنوع است.

ایرج حریرچی، معاون کل وزیر بهداشت گفت: از فردا (۱۵ تیر) در ادارات دولتی و اماکن عمومی مانند پاساژها و مراکز خرید که محل تجمع است ارائه خدمات به افرادی که ماسک ندارند ممنوع است و کارکنان دولتی که ماسک نداشته باشند همان‌جا تذکر می‌گیرند و برای آن‌ها غیبت زده می‌شود.

وی افزود: فرصت دوهفته‌ای داده شد تا آمادگی‌های لازم برای در دسترس قرار گرفتن ماسک صورت پذیرد بنابراین ارائه خدمت به کسانی که ماسک ندارند به طور کلی ممنوع است.

وی گفت : استفاده از ماسک هم برای خدمات دهندگان الزامی است و هم برای خدمات گیرندگان.

حریرچی با تأکید بر رعایت نکات بهداشتی در اماکن پرخطر و عادی شمردن شرایط در برخی اماکن از جمله نانوایی ها، هشدار داد این عادی شمردن سبب افزایش مبتلایان به کرونا خواهد شداین مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter