دلگرم
امروز: شنبه, ۲۱ تیر ۱۳۹۹ برابر با ۲۱ ذو القعدة ۱۴۴۱ قمری و ۱۱ ژوئیه ۲۰۲۰ میلادی
فیلم | اعدام وحید خزایی به جرم فساد فی الارض ؟!
0
دوشنبه, ۰۹ تیر ۱۳۹۹ ۲۳:۰۵
اعدام وحید خزایی صحت دارد ؟ چرا وحید خزایی به اعدام محکوم شد ؟ آیا وحید خزایی شاخ اینستاگرامی اعدام می شود ؟

وحید خزایی اعدام می شود ؟

آیا وحید خزائی اعدام می شود ؟

وحید خزایی در بازگشت به ایران بازداشت شد او اتهامات زیادی دارد که برخی آنقدر بزگ هستند که او را در برابر اتهام محاربه قرار می دهد که مجازاتی جز اعدام ندارد!

وحید خزایی یکی از چهره‌های معروف در اینستاگرام، هنگام بازگشت به ایران در فرودگاه امام خمینی(ره) بازداشت شد و در همان فیلم مشخص شد او در خاک ترکیه هم تحت نظر نیروهای اطلاعاتی سپاه بود.


جرم وحید خزایی چیست؟

بلافاصله بعد از دستگیری وحید خزایی در خاک ایران فیلمی در فضای مجازی انتشار یافت که نشان می داد وحید خزایی به جز اتهام قدیمی در ایران که به پرونده دخترخاله ها معروف بود و پلیس فتا حواسش به همه جا است هم از این پرونده سر زبان ها افتاد و وحید خزایی با سپردن وثیقه به ترکیه گریخت اتهامات سنگینی هم دارد!

او باند شرط بندی دارد و این یکی از اتهامات اصلی او است اما او نگرانی ای از زندان ندارد اما یکی از مهمترین اتهامات وحید خزایی توهین به مقدسان دینی توهین به اعتقادات مذهبی و توهین به مقامات ایرانی است که بارها شاهد این توهین ها بوده ایم.

حکم اعدام وحید خزایی ؟!

همین اتهامات او را در برابر اتهام مفسد الا فی الارض بودن قرار می دهد که مجازاتش اعدام است که البته باز هم بستگی به دفاعیات و نوع برخورد قانون با وحید خزایی دارد اما محتمل است وحید خزایی با این اتهام با کیفرخواست مواجه شود.

چرا وحید خزایی به ایران بازگشت؟

وحید خزایی صبح سوم تیرماه، در فرودگاه امام بازداشت شد هنوز مشخص نیست وحید خزایی به چه دلیل با آگاهی از اینکه در همان بدو ورود به ایران بازداشت می شود و مجازات سنگینی خواهد داشت به ایران آمده است و انگیزه او را هیچ کس نمی داند.

وحید خزایی که در ایران از او به عنوان یکی از "شاخ‌های اینستاگرام" نام برده می‌شود، از چهره‌های جنجالی شبکه‌های مجازی بود که یک بار هم پیش از این توسط پلیس فتا (فناوری و تبادل اطلاعات) دستگیر شده بود.

وحید خزایی قبل از بازگشت به ایران فیلمی از خود منتشر کرده بود که نشان می‌داد به اداره پناهجویان در ترکیه رفته و برگه اجازه خروج گرفته است.

ظاهرا وحید خزایی بعد از خروج از ایران در ترکیه درخواست پناهندگی داده بوده است.

بیشتر بخوانید

جرم محسن لرستانی چیست + جزئیات جدید از پرونده محسن لرستانی ...


  • منبع
  • rokna.net
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
تبلیغات مشاغل
Ad · www.delgarm.com

قیمت روز کولر گازی

Ad · www.newslaw.net

اخبار حقوقی

Ad · www.delgarm.com

تعبیر خواب

Ad · www.samamoshaver.ir

ثبت شرکت در اصفهان

Ad · www.sokhansarayan.com

آموزشگاه زبان اصفهان

Ad · www.delgarm.com

تست عشق

Ad · www.soorban.com

سالن عقد

hits
statcounter