alexametrics
دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۰ آذر ۱۳۹۹ برابر با ۱۵ ربيع الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۳۰ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی
عروسی زینب سلیمانی دختر سردار سلیمانی
0
2.6K
یکشنبه, ۰۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۱
ازدواج زینب سلیمانی دختر سردار سلیمانی با پسر معاون اجرایی حزب‌الله لبنان ....

زینب سلیمانی ازدواج کرد

همسر زینب سلیمانی کیست ؟

ازدواج زینب سلیمانی دختر شهید سردار قاسم سلیمانی با فرزند یکی از مقام‌های ارشد حزب‌الله لبنان توسط برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی در لبنان و ایران اطلاع رسانی شد

زینب مغنیه، خواهر شهید عماد مغنیه از ازدواج دختر سردار قاسم سلیمانی با پسر سیدهاشم صفی‌الدین، معاون اجرایی حزب‌الله لبنان خبر داد.

زینب مغنیه در صفحه شخصی خود در اینستاگرام تصویری از نام زینب سلیمانی و سیدرضا صفی‌الدین با نشان قلب و عشق به اشتراک گذاشت. بر این اساس، به نظر می‌رسد دختر سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی با پسر معاون اجرایی حزب‌الله لبنان ازدواج کرده است. هر چند هنوز منابع رسمی این اتفاق فرخنده را تایید یا تکذیب نکرده‌اند.

ازدواج زینب سلیمانی

داماد سردار سلیمانی کیست ؟

رضا هاشم صفی الدین کیست ؟

در مورد رضا هاشم صفی الدین فرزند معاون اجرایی حزب الله لبنان و همسر زینب سلیمانی و داماد جدید سردار سلیمانی اطلاعاتی در دست نیست در صورت کسب اطلاعات در مورد ایشان این مطلب به روزرسانی خواهدشد و عکس همسر زینب سلیمانی و عکس رضا هاشم صفی الدین نیز منتشر خواهد شد

واکنش ها به ازدواج زینب سلیمانی

ازدواج دختر شهید سلیمانی با واکنش‌های گسترده و عمدتا مثبت کاربران توییتر مواجه شده است. بسیاری آن را برای دو ملت ایران و لبنان مبارک و میمون دانسته و به هر دو خانواده تبریک گفته‌اند.

برخی هم انتقاد کرده‌اند که چرا زینب سلیمانی پیش از فرارسیدن سالگرد پدر بزرگوارش ازدواج و زندگی مشترک خود را آغاز کرده است. به عقیده ایرانی‌ها، اینکه دختر حاج قاسم عروس یکی از نزدیک‌ترین مقام‌ها به سیدحسن نصرالله (دبیر کل حزب‌الله لبنان) شده، از تشکیلاتی‌ترین و راهبردی‌ترین ازدواج‌های چند دهه اخیر است.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • منبع
  • hamshahrionline.ir
۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
ابا عبدالله | ۵ ماه پیش
خیلی فرخنده هست
2
0
hits