دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۶ مهر ۱۳۹۹ برابر با ۱۰ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی
ماجرای استخر روباز زنان بجنورد چه بود؟
0
شنبه, ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۴
استخر روباز بانوان در بجنورد جنجالی شد شهردار بجنورد توضیحاتی درباره پرونده‌های جنجالی شهرداری و اقدامات این مجموعه در حاشیه شهر بجنورد ارائه کرد.

استخر روباز زنان در بجنورد

استخر روباز بانوان در بجنورد هیچ مجوزی برای ساخت ندارد

شهردار بجنورد توضیحاتی درباره پرونده‌های جنجالی شهرداری و اقدامات این مجموعه در حاشیه شهر بجنورد ارائه کرد.

هادی زارعی د٬ با اشاره به وضعیت پرونده‌ای که موسوم به اعطای رایگان یک پروانه ساختمانی 500 میلیونی است٬ اظهار داشت: یک پروانه ساختمانی در دوران سرپرستی شهرداری بجنورد برای ساخت یک بنا داده شده که مقررات شهرداری و شورای شهر در آن زمان رعایت نشده است.

وی افزود: من به محض اطلاع از موضوع ورود کردم و برای مشخص شدن جریان٬ ساخت آن بنا متوقف شد و از مالک خواستیم در جلساتی با حضور اعضای کمیسیون مربوطه موضوع بررسی شود که مالک از این امر تمکین نکرد و فعلاً جلوی ساخت بنا گرفته شده است. این یک تخلف اداری در شهرداری است که در حال بررسی است.

استخر روباز بانوان هیچ مجوزی برای ساخت ندارد

هادی زارعی در بخش دیگری از این گفت‌وگو با اشاره به چالش‌های پیش‌آمده درباره استخر روباز بانوان در بش‌قارداش بجنورد٬ گفت: متاسفانه این مکان از ابتدا مجوزهای لازم را از دستگاه‌های متولی نداشته است و ما هم مجبوریم این مکان را تغییر کاربری بدهیم.

وی افزود: تمام مدیران شهرداری و شورای شهر اذعان دارند که این مکان مجوز ساخت نداشته اما نمی‌دانم با چه مجوزی این هزینه از جیب بیت‌المال انجام شده است؟ رییس کل دادگستری خراسان شمالی هم اخیراً به موضوع ورود کرده‌اند و منتظریم تا تکلیف نهایی توسط شورای شهر مشخص شود.

شهردار بجنورد گریزی هم به وضعیت آسفالت معابر مرکز استان زد و گفت: متاسفانه زیرسازی معابر بجنورد برای آسفالت مناسب نبوده و فقط عملیات آسفالت ریزی انجام شده است که این موضوع باعث دوباره کاری و خرابی آسفالت شده و در سال 99 به اوج خود رسیده است. باید زیرسازی همه معابر اصلاح شود که این نیازمند یک زمان زیاد است.

زارعی تصریح کرد: در یک برنامه میان مدت٬ آسفالت معابر بجنورد از هسته مرکزی شهر تا حاشیه ها اصلاح می‌شود و این نیازمند همکاری و صبر مردم است.

وی به حواشی شهر بجنورد هم اشاره داشت و گفت: شهردارها برای نشان دادن کار خود و به دست آوردن مقبولیت اجتماعی و شهروندی٬ نیازمند حضور و کار در هسته مرکزی شهر هستند. کار کردن در خیابان‌های مرکزی نمود بیشتری دارد و به همین علت اقبال شهردارها به حاشیه شهر کمتر است٬ ولی ما بنا را بر اقدام جهادی در حواشی شهر داریم و می‌خواهیم حواشی را از وضعیت فعلی خارج کنیم.

شهردار بجنورد در پایان اظهار داشت: مشخص نیست من سال آینده و با شورای بعدی هم شهردار باشم یا نه و به همین علت زمان برای کار بسیار کم است و می‌خواهم در این زمان کم همه تلاشم را برای آبادانی بجنورد انجام دهم.

منبع : تسنیماین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter