دلگرم
امروز: یکشنبه, ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ برابر با ۰۹ شوّال ۱۴۴۱ قمری و ۳۱ مه ۲۰۲۰ میلادی
راهپیمایی روز قدس 99
0
یکشنبه, ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۲۳
راهپیمایی روز قدس 99 ، کدام شهرها مجاز به راهپیمایی روز قدس 99 هستند

راهپیمایی روز قدس 99

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: راهپیمایی فیزیکی روز قدس 99 مثل سالهای قبل خواهیم داشت اما تنها در شهرهایی که با وضعیت سفید مشخص شده است.

دلگرم اجتماعی به نقل از تسنیم : نصرت‌الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به شرایط برگزاری راهپیمایی روز قدس امسال گفت: قطعا امسال مصوبه واحد برای برگزاری روز قدس در کل کشور نخواهیم داشت.

وی افزود: ما راهپیمایی فیزیکی مثل سالهای قبل خواهیم داشت اما تنها در شهرهایی که با وضعیت سفید مشخص شده است. در چنین شهرهایی راهپیمایی مثل سالهای قبل اما بعد نمازجمعه خواهد بود.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خاطرنشان کرد: در شهرهایی مثل تهران و مراکز استانها یک طرح راهپیمایی خودرویی مطرح شده است که موتور سواران با پرچم یک مسیری را طی کنند و خانواده‌ها با خودرو حرکت کنند.

لطفی ادامه داد: یک طرح هم تعیین مسیرهای مشخص با فاصله‌گذاری اجتماعی بود و هر مسیری را یک نهادی برعهده بگیرد.

لطفی ادامه داد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در نظر دارد در صورت بهره‌گیری از سخنان سخنران ویژه این برنامه را بصورت یکپارچه و سراسری اجرایی نماید. در غیر اینصورت سخنرانی‌ها استانی برگزاری خواهد شد. همچنین قرار است از سخنرانی چهره‌های شاخص بین‌المللی جبهه مقاومت نیز استفاده شود.

separator line

بیشتر بخوانید

مروری بر مناسبت های مذهبی خرداد ۹۹


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits