دلگرم
امروز: یکشنبه, ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ برابر با ۰۸ شوّال ۱۴۴۱ قمری و ۳۰ مه ۲۰۲۰ میلادی
فوتبالیست معروف شکنجه گر ساواک بود
2
1,019
چهارشنبه, ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ ۱۱:۱۹
فوتبالیست ساواکی کیست ؟ زندانی سیاسی و از انقلابیون سرشناس دهه ۵۰ از فوتبالیستی سخن گفته که شکنجه گر ساواک بوده اما بعد از انقلاب گذاشتند زندگی کند.

فوتبالیست های ساواکی

فوتبالیست ساواکی کیست ؟

زندانی سیاسی و از انقلابیون سرشناس دهه ۵۰ از فوتبالیستی سخن گفته که شکنجه گر ساواک بوده اما بعد از انقلاب گذاشتند زندگی کند.

دلگرم سیاسی به نقل از خبرآنلاین : هادی غفاری با بیان اینکه ساواک در ورزش حضور پر رنگی داشت، اظهار کرد: فوتبالیست‌های بزرگی وجود داشتند که همکار ساواک بودند و بعد از انقلاب هم متاسفانه انقلاب خیلی به آنها بها داد. ساواکی بودند،

می‌دانم، کارمند ساواک بودند؛ در شکنجه‌گاه حضور داشتند، فوتبالیست هم بودند. اینها به زور به ما می گفتند ساکت شویم، حرف نمی‌زدیم.

وی افزود: مُرد و رفت. نمی‌خواهم پرده‌ دری کنم. فوتبال یک مجموعه‌ای بود برای آنکه فقط باند جلادی و وابسته به خودشان را در ورزش داشته باشند. ورزشکاران خوب و عزیز ما هیچ کدام میدان نداشتند.

این فعال سیاسی ادامه داد: چرا باید تختی از دنیا برود؟ تختی که سالم سالم بود.

بروید از خانواده تختی، از بابک بپرسید؛ آقای تختی یک روز پرونده پزشکی ندارد؛ شب بخوابد و صبح بیدار شود. ببخشید، مغز گوسفند نخورده ایم.

آقای تختی چرا باید سکته کند؟ مگر در سن سکته بود؟ مرد قهرمان، سالم، بهداشتی شدید و ورزشکارانی که همه از صحنه پرت شدند و آدم‌های دیگر را می‌آوردند.


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits