دلگرم
امروز: شنبه, ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ برابر با ۰۲ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۱۹ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی
دکتر حسین توکلی پدر کنکور بازنشسته شد
1
چهارشنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ ۲۰:۵۶
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در احکام جداگانه معاون امور آزمونها، مدیرکل روابط عمومی و سخنگوی سازمان سنجش و رئیس مرکز تحقیقات سازمان سنجش را منصوب کرد.

پدر کنکور برای همیشه از سازمان سنجش رفت

دکتر ابراهیم خدایی، رییس سازمان سنجش آموزش کشور طی حکمی سخنگو، مدیرکل روابط عمومی، معاون امور آزمون‌ها و رئیس مرکز تحقیقات، ارزشیابی، اعتبارسنجی و تضمین کیفیت این سازمان را منصوب کرد.

این سازمان طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به دنبال بازنشستگی دکتر حسین توکلی، مهندس محمودرضا رحیمیان و مهدی ناصری به ترتیب دکتر رضا محمدی سیدشکری به سمت معاون امور آزمون‌ها، فاطمه زرین‌­آمیزی به عنوان مدیرکل روابط عمومی و سخنگو و دکتر عبدالکریم شادمهر نیز به عنوان رئیس مرکز تحقیقات، ارزشیابی، اعتبارسنجی و تضمین کیفیت آموزش عالی سازمان سنجش آموزش کشور معرفی می‌شوند.

دکتر حسین توکلی از سال ۱۳۴۷ فعالیت خود را به صورت پاره وقت در سازمان سنجش آموزش کشور شروع کرد و در این مدت در سمت‌های مختلفی نظیر معاون اجرایی سازمان سنجش که به مدت ۲۰ سال این سمت را عهده‌دار بود و همچنین سخنگو و مشاور عالی سازمان فعالیت کرد.

در سال ۹۵ با دعوت از او از زحمات بیش از ۴۳ سال فعالیت در سازمان سنجش آموزش کشور تقدیر کرد که مشروح گفت‌وگوی دکتر توکلی در این خبرگزاری در این لینک قابل مطالعه است.این مطلب چقدر مفید بود ؟
1.0 از 5 (1 رای)  
  • منبع
  • isna.ir
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter