ماجرای دستگیری شبکه تبلیغی سلطنت طلبان در قم چه بود ؟

۱,۲۶۴
۰
۰
یکشنبه, ۰۸ دی ۱۳۹۸ ۰۰:۰۸
 فرمانده انتظامی استان به تشریح ماجرای دستگیری شبکه تبلیغی سلطنت طلبان در قم پرداخت. برای اطلاعات بیشتر تا انتهای این مقاله با دلگرم همراه باشید.
ماجرای دستگیری شبکه تبلیغی سلطنت طلبان در قم چه بود ؟

ماجرای دستگیری شبکه تبلیغی سلطنت طلبان در قم چه بود ؟

سردار "عبدالرضا آقاخانی" با اعلام خبر فوق، اظهار داشت: با اقدامات اطلاعاتی پلیس امنیت عمومی استان 2 شبکه تبلیغی وابسته به سلطنت‌طلبان که به‌صورت گسترده نسبت به آموزش مقابله با نظام، هدایت تجمعات، آشوب‌ها، دعوت به اعتصابات و نافرمانی مدنی فعالیت داشتند، شناسایی و متلاشی شدند.

فرمانده انتظامی استان قم افزود: این گروه با مشی آشکار و پنهان خود مبنی بر براندازی جمهوری اسلامی ایران و دریافت بودجه به‌صورت مستقیم از گروه‌های اپوزیسیون خارج از کشور، عناد خود با مردم ایران را بیش‌ازپیش نمایان و با طراحی پروژه "ققنوس" تحت حمایت مستقیم دشمنان نظام جمهوری اسلامی در تلاش برای ایجاد ناآرامی و اغتشاش در سراسر کشور بودند.

آقاخانی ساختار تشکیلاتی این گروه را شامل؛ زیرمجموعه‌هایی ازجمله گروه گزینش و عضو یابی، معاون، هیئت‌مدیره و 5 زیرگروه فعال هرکدام با 30 عضو بیان کرد و گفت:

در این خصوص 14 نفر از اعضای اصلی این گروه که به‌صورت مستقیم با سران سلطنت‌طلب در خارج از کشور در ارتباط بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان قم گفت: برخی اقدامات این گروه ایجاد ناآرامی در ایران از طریق اختلال در ناوگان حمل‌ونقل عمومی و باری، دامن زدن به اعتصابات کارگری و صنفی و نفوذ در جمعیت‌های صنفی و تغییر مسیر خواسته‌های اجتماعی مردم به سمت اقدامات امنیتی و سیاسی بوده است.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم