alexametrics
دلگرم
امروز: شنبه, ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ برابر با ۲۵ رمضان ۱۴۴۲ قمری و ۰۸ مه ۲۰۲۱ میلادی
سهمیه بنزین جانبازان در سال ۹۸
0
پنج شنبه, ۰۵ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹
مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در مورد سهمیه بنزین جانبازان و معولین در سال 98 توضیحاتی ارائه داد...

سهمیه بنزین جانبازان و معلولین 98

سهمیه سوخت بنزین جانبازان

دلگرم: شهرام رضایی مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در یک گفت‌وگوی تلویزیونی درباره سهمیه بنزین جانبازان در سال 98 اظهار کرد: سهمیه بنزین افرادی که کارت سوخت آن‌ها به عنوان جانبازان و معلولان تأیید شده از همین ماه ۱۰۰ لیتر است.

سهمیه بنزین پلاک معلولین

وی افزود: خودرو‌های پلاک ویژه معلولان علاوه بر ۶۰ لیتر سهمیه شخصی، ۴۰ لیتر بیشتر دریافت می‌کنند و برای خودرو‌های دوگانه سوز نیز علاوه بر ۳۰ لیتر شخصی، ۴۰ لیتر دیگر تخصیص داده شده است که در مجموع ۷۰ لیتر می‌شود.

کارت سوخت ویژه معلولین

رضایی تصریح کرد: کارت سوخت برخی از افراد دارای معلولیت و جانباز که از نوع کارت سوخت جانبازان و معلولان نیست، باید تغییر کند، البته سهمیه به کارت سوخت آن‌ها واریز می‌شود و تا زمانی که کارت جدید را دریافت کنند برای آن‌ها ذخیره می‌شود.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • منبع
  • www.yjc.ir
۲ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
علی | ۱ سال پیش
باسلام پلاک ویلچر جانبازان دارم . سهمیه دریافت نکردم.کمتر خالی ببندید.باتشکر.
0
0
ali110 | ۱ سال پیش
با سلام آقای شهرام رضایی مدیر برنامه ریزی تلفیقی در شرکت نفت هستند و در برنامه تلویزیونی اعلام میکنند که جانبازان و معلولین که کارت سوخت شماره پلاک ویلچر هستند از ۴۰ لیتر بنزین با سهمیه ۶۰ لیتر که جمع ۱۰۰ میشه واریز میکنند به کارت سوخت ایشون فقط حرف شو زد چیزی واریز نشد همون ۶۰ لیتر اینو میخواستم بگم اعلام نکنند چون مردم فکر میکنند که جانبازان سهمیه بیشتری میگیرند ایشون فقط حرف زده عمل نکرد چرا عنوان میکنند برای چی
0
0
hits