متهم ردیف اول قتل خاشقجی از ذوق تبرئه شدنش شعر گفت!

۱,۲۴۷
۱
۰
سه شنبه, ۰۳ دی ۱۳۹۸ ۱۷:۰۵
سعود القحطانی مشاور سابق دربار سلطنتی عربستان که به عنوان متهم ردیف اول وحشتناک‌ترین جنایت تاریخ معاصر در حق یک روزنامه‌نگار سعودی شناخته می‌شد تبرئه شدن خود را جشن گرفت.
متهم ردیف اول قتل خاشقجی از ذوق تبرئه شدنش شعر گفت!

متهم ردیف اول جنایت قتل خاشقجی از ذوق تبرئه شدنش شعر گفت!

به گزارش دلگرم، به نقل از سایت ارم نیوز، سعود القحطانی از اینکه سربلند و بی‌گناه از جنایت قتل جمال خاشقجی بیرون آمده،‌ ابراز خوشحالی کرد.

او در واقع به دلیل وفاداری محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی به وعده‌اش مبنی بر اینکه پای او را از این پرونده مثل بیرون کشیدن "مو از خمیر" بیرون می‌کشد، تبرئه شده است.

فعالان سعودی شب گذشته قصیده‌ای را بار نشر کردند که مشاور سابق دربار سطنتی یعنی سعود القحطانی بعد از تبرئه شدنش در روز گذشته در پرونده قتل جمال خاشقجی منتشر کرده بود.

یکی از نزدیکان القحطانی قصیده القحطانی را که بعد از صدور حکم تبرئه‌اش سروده بود، منتشر کرد. این قصیده این گونه شروع می‌شود: "یک سال سکوت و زمانی که لب باز می‌کنی گویی شیر درنده غرش می‌کند.. و زبانت به این حماسه تاریخی باز می‌شود".

به محض پایان کنفرانس خبری نماینده دادستان کل سعودی شبکه‌های اجتماعی در عربستان غرق در هشتگ‌هایی نظیر: "#جمال_خاشقجی" ، #سعود_القحطانی" "#النیابة_العامة" و "#أحمد_عسیری" شدند.

این هشتگ‌ها ظرف دو ساعت بعد از این کنفرانس خبری در بیش از ۶۰ هزار توییت دیده شدند.

بیشتر بخوانید:

واکنش نامزد خاشقجی به احکام دادگاه عربستان درمورد پرونده قتل خاشقچی


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم