شکایت یک حقوقدان از مسعود فراستی

علت شکایت یک حقوقدان از مسعود فراستی چیست ؟
۱,۲۲۷
۱
۰
سه شنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۶:۱۲
شکایت یک حقوقدان از مسعود فراستی به علت لمپن نامیدن مخاطبان «مطرب»: «اینجانب مخاطب «مطرب» بوده‌ام و به جرم تهمت و توهین از ایشان شکایت می‌نمایم».
علت شکایت یک حقوقدان از مسعود فراستی چیست ؟

شکایت یک حقوقدان از مسعود فراستی

علیرضا مفتخری مظاهری حقوقدان و از اهالی رسانه بعد از صحبت‌های مسعود فراستی در برنامه هفت مبنی بر لمپن نامیدن مخاطبان «مطرب» از این منتقد سینما به دادسرای عمومی و انقلاب تهران شکایت کرد.

او در بخشی از متن شکایتش آورده: «اینجانب با عنایت به اینکه معنی واژه ( لمپن ) در فرهنگ لغات به معنی ((لات – پست –باجگیر-خبرچین –{پا انداز به مفهوم قواد - دلال محبت})) می باشد.

بدلیل اینکه اینجانب مخاطب فیلم مطرب بوده ام به جرم تهمت ، توهین که مصداق مسلم اعلام آقای فراستی در لمپن خطاب کردن مخاطبان فیلم مطرب می باشد ، وفق ماده 608 ق.م.ا از ایشان شکایت می نمایم .

همچنین اگر منظور ایشان انتساب معانی ضد اخلاقی کلمه لمپن باشد از ایشان بابت انتساب واژه کثیف لمپن به اینجانب و به دلیل این که این موضع از اساس کذب می باشد و نامبرده از اثبات ادعای خود در محاکم قانونی عاجز مانده است و مستندی در این زمینه ارایه نداده است، با تقدیم این شکوائیه و با عنایت به ادلة اینجانب که عبارت از متن های پیوستی و منتشر شده در نشریات و سایت های مختلف می‌باشد، تعقیب و مجازات نامبرده به اتهام افترا ، هتک حرمت را نیز به استناد ماده 697 و تبصره آن در قانون مجازات اسلامی مورد استدعاست»

بیشتر بخوانید:

پاسخ تند پرستویی به اظهارات جنجالی فراستی در باره فیلم مطرب + ...


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم