اولین اعتراف روح الله زم پس از دستگیری + فیلم

اولین تصاویر از بازداشت و اعترافات روح الله زم
۲,۴۰۴
۱
۰
سه شنبه, ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۲۴
امروز خبر دستگیری «روح الله زم»، موسس کانال آمد نیوز، منتشر شد. فیلم نخستین اعتراف روح الله زم مدیر کانال آمد نیوز دا در این مقاله خواهیم دید. او در این فیلم اعتمادش به دولت فرانسه را یک اشتباه بزرگ دانست.
اولین تصاویر از بازداشت و اعترافات روح الله زم

اولین تصاویر از بازداشت و اعترافات روح الله زم

روح الله زم بعد از آمدن به ایران دستگیر شده است ، سازمان اطلاعات سپاه در عملیات پیچیده دستگیری روح الله زم، با فریب سازمان‌های اطلاعاتی بیگانه، او را به داخل کشور کشانده و در خاک ایران بازداشت کرده است.

اولین تصاویر و اعترافات روح الله زم از بخش خبری ۲۰:۳۰ منتشر شد . روح الله زم در این مصاحبه کوتاه برای رفتارش عذر خواست و اعترافاتی علیه دولت فرانسه داشت.

اولین فیلم از اعترافات روح الله زم


عذرخواهی روح الله زم از جمهوری اسلامی ایران

در این فیلم روح الله زم اول از همه با یادی از اسم خداوند از اقداماتش طی 3 الی 4 ساله اخیر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران ابراز پشیمانی کرد و اعتمادش به دولت فاسد فرانسه را یک تصمیم اشتباه دانست و گفت: طی زمانی به استقبال من آمدند و گفتند که برای در امان بودنت از شما محافظت می کنیم.

وی ادامه داد که اصلا فکرش را نمی کردم دستگیر شوم و دوباره موضوع اعتماد به دولت ها را پیش کشید.

روح الله زم افزود: اعتماد به دولت هایی که خود را دشمن ایران می دانند کار بسیار اشتباهی است و دولت ایالت متحده آمریکا، رژیم قصاب صهیونیستی، عربستان و ترکیه را نمونه بارز آن دانست.

وی در آخر صحبت هایش از نظام جمهوری اسلامی ایران عذرخواهی کرد و درخواست کرد که مسیر را به سمتی پیش ببرند که بتواند رفتارهایش را جبران کند.

عملیات فریب سپاه برای دستگیری روح‌الله زم به روایت یک نماینده مجلس

احمد امیرآبادی عضو هیئت رئیسه مجلس در خصوص دستگیری روح الله زم گفت: آن طور که مطلع شدم روح‌الله زم بر اساس فریب اطلاعاتی بازداشت شده است. فریب یک نوع شگرد اطلاعاتی است و زم به این شیوه دستگیر شده است.

وی ادامه داد: زم در اتفاقات سال ۹۶ سهمی داشت و آمدنیوز مردم را در این اتفاقات تهیج می‌کرد و دخیل بود. مهم این است که او از طریق چند سرویس جاسوسی مختلف حمایت می‌شد.

این امر نشان می‌دهد زم برای آنها مهم بوده است که از او حمایت می‌کرده‌اند؛ چون سرویس‌های جاسوسی و اطلاعاتی به همین سادگی از کسی حمایت نمی‌کنند.

بیشتر بخوانید:

بیوگرافی روح الله زم مدیر آمد نیوز + ماجرای دستگیری

نحوه دستگیری روح الله زم مدیر کانال آمد نیوز توسط سپاه + جزئیات دقیق

فیلم جزئیات دستگیری روح الله زم


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید



کد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم