alexametrics
دلگرم
امروز: یکشنبه, ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ برابر با ۲۶ رمضان ۱۴۴۲ قمری و ۰۹ مه ۲۰۲۱ میلادی
علت دستگیری روح الله زم مدیر کانال آمدنیوز

دستگیری سردسته شبکه آمد نیوز + جزئیات

علت دستگیری روح الله زم مدیر کانال آمدنیوز
8
سه شنبه, ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۲۶
سپاه پاسداران از گرفتارشدن «روح الله زم»، سرشبکه سایت ضد انقلاب«آمدنیوز» توسط سازمان اطلاعات سپاه خبرداد و جزئیات این ماجرا را تشریح کرد...

دستگیری مدیر آمد نیوز توسط سپاه پاسداران

دلگرم: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای از گرفتار شدن "روح الله زم" سرشبکه سایت معاند و ضدانقلاب "آمدنیوز" در یک عملیات اطلاعاتی هوشمندانه توسط سازمان اطلاعات سپاه و دستگیری وی خبر داد.

به‌گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با اعلام خبر عملیات دستگیری "روح الله زم" سرشبکه سایت ضد انقلاب موسوم به "آمد نیوز" طی عملیات پیچیده و حرفه‌ای سازمان اطلاعات سپاه، بر شکست و جا ماندن سرویس های اطلاعاتی دشمن از قدرت اطلاعاتی سپاه تاکید شده است.

بازداشت روح الله زم مدیر شبکه آمد نیوز

بنابه گزارش، متن اطلاعیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ملت شریف و عاشورایی ایران اسلامی!
در ایام پر شور و شعور اربعین حسینی و تجدید میثاق رهروان کربلا با آرمان‌های جاودان سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) که دشمنان امت اسلامی مقهور عظمت و شکوه راهپیمایی و اجتماع عظیم و میلیونی زائران، با حقد و حسد نظاره‌گر تجلی قدرت اسلام و جبهه مقاومت اسلامی شده‌اند؛ خدای بزرگ را شاکریم که در سایه الطاف خفیه و بیکرانش، پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه را یاری بخشید تا یکی از سرشاخه‌های سراب رسانه ای دشمن و جنگ روانی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را طی یک عملیات پیچیده با حربه ی فریب اطلاعاتی گرفتار سازند و با غافلگیری و دستگیری این عنصر پلید و مزدور، دست برتر و ابتکار عمل خود را در مقابل سرویس‌های اطلاعاتی دشمن نشان دهند.
سازمان اطلاعات سپاه، در این عملیات حرفه‌ای، هوشمندانه و چند وجهی با به کارگیری روش‌های نوین اطلاعاتی و شگردهای ابتکاری، سرویس‌های بیگانه را مدیریت و فریب داد و "روح الله زم" سرشبکه سایت ضد انقلاب و معاند "آمدنیوز" را که در سال‌های اخیر با هدایت، تامین و پشتیبانی مستقیم آنان و نیز حمایت ضد انقلاب خارج نشین و عوامل داخلی آنها، به عنوان یکی از آبشخورهای محوری دشمن، عملیات روانی گسترده‌ای برای اختلاف افکنی در ارکان نظام اسلامی، ایران هراسی، دروغ پردازی، القای شبهه در نسل جوان نسبت به عقاید و باورهای دینی و تبلیغ و فراهم‌سازی زمینه‌های اقدامات خشونت بار و تروریستی؛ ایجاد آشوب و ناآرامی در کشور را اداره می‌کرد را به داخل کشور هدایت و بازداشت کند.
نامبرده به رغم اینکه تحت هدایت سرویس اطلاعاتی فرانسه و حمایت و پشتیبانی سرویس های اطلاعاتی آمریکا و رژیم صهیونیستی و مرتبط با سایر سرویس های اطلاعاتی قرار داشت و به صورت شبانه روزی با روش های پیدا و پنهان و در پوشش های گوناگون و چند لایه ای مورد حفاظت قرار می‌گرفت، در دام فرزندان ملت ایران در سازمان اطلاعات سپاه افتاد.
با سپاس به درگاه کبریایی و آرزوی قبولی طاعات و ابراز ارادت عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) به ساحت مقدس شهدای کربلا در این ایام نورانی و معنوی؛ اطلاعات تکمیلی پیرامون این عملیات بزرگ -که بیانگر شکست و جا ماندن سرویس‌های اطلاعاتی دشمن از قدرت اطلاعاتی سپاه است- و نیز شبکه پوششی گسترده و پیچیده مذکور، متعاقباً به استحضار ملت قهرمان و بصیر ایران اسلامی رسانده خواهد شد.
سپاه پاسداران انقلاب اسلام

دستگیری سردسته شبکه آمد نیوز + جزئیات

نحوه دستگیری روح الله زم

روح الله زم بعد از آمدن به ایران دستگیر شده است .سازمان اطلاعات سپاه، در این عملیات حرفه‌ای، هوشمندانه و چند وجهی با به کارگیری روش‌های نوین اطلاعاتی و شگردهای ابتکاری، سرویس‌های بیگانه را مدیریت و فریب داد و "روح الله زم" سرشبکه سایت ضد انقلاب و معاند "آمدنیوز" را که در سال‌های اخیر با هدایت، تامین و پشتیبانی مستقیم آنان و نیز حمایت ضد انقلاب خارج نشین و عوامل داخلی آنها، به عنوان یکی از آبشخورهای محوری دشمن، عملیات روانی گسترده‌ای برای اختلاف افکنی در ارکان نظام اسلامی، ایران هراسی، دروغ پردازی، القای شبهه در نسل جوان نسبت به عقاید و باورهای دینی و تبلیغ و فراهم‌سازی زمینه‌های اقدامات خشونت بار و تروریستی؛ ایجاد آشوب و ناآرامی در کشور را اداره می‌کرد را به داخل کشور هدایت و بازداشت کند.

روح‌الله زم متولد شهریور ۱۳۵۲ در تهران است سازنده سایت و کانال تلگرامی آمد نیوز می‌باشد. . وی پس خروج از ایران با تشکیل سایت و کانال تلگرامی به نام آمدنیوز، به مخالفت و انتشار اخبار کذب در مورد نظام مقدس جمهوری اسلامی پرداخت .

زم که روابط پیچیده‌ای بادستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی غربی دارددر مدت فعالیت درپاریس باانتشار اخبارکذب و به ظاهرامنیتی اقدام به پرونده سازی علیه مسئولان ارشدکشور کرده بود.در اسفند ۱۳۹۷ مستند ایستگاه پایانی دروغ که صداو سیماپخش شد نشان داد که زم از مدتی پیش در تور اطلاعاتی قرارداشته است.

بیشتر بخوانید:

بیوگرافی روح الله زم مدیر آمد نیوز + ماجرای دستگیری

آخرین پست کانال آمد نیوز

سپاه پاسداران آخرین پست کانال آمد نیوز را منتشر کرد.

سپاه نوشت :شکست سرویس های اطلاعاتی آمریکا واروپا در طی عملیات پیچده وحرفه ای توسط پاسداران گمنام امام زمان عج در ایام پرشور وشعور اربعین حسینی وتجدید میثاق رهروان کربلا با آرمان های جاودان سید وسالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین که دشمنان امت اسلامی مقهور عظمت و شکوه راه پیمایی و این اجتماع عظیم و میلیونی زائران ،با حقد و حسد نظاره گر تجلی قدرت اسلام و جبهه مقاومت اسلامی شده اند؛ خدای بزرگ را شاکریم که در سایه الطاف بی کرانش، پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه را یاری بخشید تا یکی از سرشاخه های سراب رسانه ای دشمن و جنگ روانی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را طی یک عملیات پیچیده و حربه فریب اطلاعاتی گرفتار سازنده و با غافلگیری و دستگیری این عنصر پلید و مزدور دست برتر و ابتکار عمل خود را در مقابل سرویس های اطلاعاتی دشمن نشان دهند.

دستگیری سردسته شبکه آمد نیوز + جزئیات

انتشار خبر دستگیری مدیر آمد نیوز در بی بی سی

بی بی سی نوشت :
سپاه پاسداران در اطلاعیه‌ای از دستگیری روح‌الله زم، مدیر کانال تلگرامی آمدنیوز خبر داده است.
بنا بر خبرگزاری‌های ایران نیروهای سپاه آقای زم را در خارج از ایران دستگیر و به ایران منتقل کرده اند.
رسانه‌های ایران می‌گویند آقای زم وبسایت آمدنیوز را راه اندازی و مدیریت می‌کرد. هر چند خود او گفته بود مدیریت آن را واگذار کرده بود.
در هفته‌های گذشته یکی از مسئولان نیروی انتظامی مدعی شده بود که از طریق پلیس اینترپل تقاضای استرداد او را کرده‌اند.

واکنش ها به دستگیری روح الله زم

واکنش طنز کاربران فضای مجازی در پی‌اعلام خبر دستگیری روح الله زم (سرشاخه آمدنیوز) توسط سپاه پاسداران

  • ‏تا آرم اطلاعات سپاه اومد تو کانال آمدنیوز؛ ۶۰۰ هزار نفر ریزش داشت. احتمالاً تا شب ممبرهاش تک‌رقمی بشن. این‌جوری می‌خواید براندازی کنید خخخ
  • اگه عضو کانال امدنیوز هستین همین الان لفت بدین دارن یارانه ممبراشونو قطع میکنن خخخخ
  • تا حالا هیشکی مثل آمدنیوز ممبراش نریخته بود
  • قراره از فردا ‎مختارنامه رو از کانال ‎آمدنیوز پخش کنند
  • میگن سپاه داره برای کانال آمدنیوز ادمین استخدام میکنه خخخخ
  • آقا حالا که روح الله زم دستگیر شد و کانالشم دست خودتونه، اون دادستانی که تلگرامو فیلتر کرد هم دستگیر شده، بی زحمت این تلگرامو رفع فیلتر کنین تا از دست واتس اپ سرطان مغز نگرفتیم خخخخ
واکنش توئیتری کاربران

دستگیری سردسته شبکه آمد نیوز + جزئیات

دستگیری سردسته شبکه آمد نیوز + جزئیات

دستگیری سردسته شبکه آمد نیوز + جزئیات

دستگیری سردسته شبکه آمد نیوز + جزئیات

دستگیری سردسته شبکه آمد نیوز + جزئیاتاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.3 از 5 (8 رای)  
  • منبع
  • mashreghnews.ir
  • isna.ir
۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
ایالات متحده آمریکا | ۱ سال پیش
روح الله جان الان به جرم فریب عوام الناس و دشمنی با دین و آیین اسلام و ایجاد تشنج در ایران و رواج فرهنگ غرب زده و اغتشاش علیه حکومت ملی و محارب با خدا محاکمه میشی تا بفهمی...
0
0
hits