شرایط و توصیه های مهم برای به ورزشگاه رفتن زنان + فیلم

شرایط ورزشگاه رفتن بانوان
۲,۲۱۸
۰
۰
چهارشنبه, ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۲۲:۰۴
با موافقت مسئولین کشور زنان از این پس می توانند برای تشویق تیم ملی فوتبال کشور در دیدارهای ملی به ورزشگاه بروند و از نزدیک به تماشای بازی فوتبال بپردازند ...
شرایط ورزشگاه رفتن بانوان

نکات مهم برای ورزشگاه رفتن بانوان

دلگرم: شرایط حضور زنان در ورزشگاه آزادی برای دایدار تیم ملی فوتبال کشور و کامبوج فراهم شده است.

در اولین ساعات فروش بلیت بازی تیم‌های ملی فوتبال ایران و کامبوج که زنان نیز می‌توانند در آن حضور داشته باشند، توصیه‌هایی در شبکه‌های اجتماعی درباره ورزشگاه رفتن به اشتراک گذاشته شد؛ نکاتی که بیشتر درباره موارد ممنوع در استادیوم و داشتن تجربه‌ای بهتر از فضای ورزشگاه است.


این در حالی است که ظرفیت تماشاگران خانم دراستادیوم آزادی محدود است! این برای اولین بار است که خانم های ایرانی به طور رسمی می توانند با خرید بلیط وارد استادیوم آزادی شوند و بازی تیم ملی را از نزدیک ببینند.

بر اساس اعلام مسئولان امر؛ تا کنون 6000 هزار بلیط بازی ایران – کامبوج پیش فروش شده است که از این تعداد 3500 بلیط را خانم ها خریداری کردند و 2500 بلیط را آقایان. البته با توجه به اینکه بازی روز پنج شنبه برگزار می شود انتظار می رود در روزها و ساعات باقی مانده تعداد تماشاگران بیشتری برای خرید بلیط بازی اقدام کنند. نزدیک به یک هفته است که سامانه بلیط فروشی این بازی راه اندازی شده است.

گفتنی است تعداد جایگاهی که برای خانم ها در بازی ایران – کامبوج در نظر گرفته شده است 4000 نفر است. البته فیفا در نامه ای که پیش تر برای فدراسیون فوتبال فرستاده بود به این نکته اشاره کرد بانوان نباید برای حضور دراستادیوم های فوتبال محدودیت داشته باشند و از سویی این حضور باید در همه استادیوم ها و همه بازی ها انجام شود که منظور فیفا بازی های لیگ برتر است. فدراسیون فوتبال در تلاش است رفته رفته زمینه حضور بانوان را در بازی های لیگ برتر مهیا کند.

اینکه تا به الان تعداد تماشاگران خانم که بلیط بازی را خریداری کرده اند بیشتر از آقایان هستند غیر طبیعی نیست به این خاطر که خانم ها برای اولین بار وارد استادیوم آزادی می شوند و برای حضور دراستادیوم و تماشای بازی تیم ملی اشتیاق زیادی دارند. اما باید به این نکته اشاره کرد کامبوج حریفی نیست که تماشاگر زیادی را به استادیوم آزادی بکشاند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم