آخرین خبرها از راه اندازی مترو اصفهان بهارستان

زمان راه اندازی مترو اصفهان بهارستان
۱,۷۸۹
۰
۰
یکشنبه, ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ۱۵:۲۸
معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از پروژه متروی بهارستان با حضور وزیر راه و شهرسازی در مورد راه اندازای مترو اصفهان بهارستان بزودی خبر داد و جزئیات آنرا تشریح کرد...
زمان راه اندازی مترو اصفهان بهارستان

مترو اصفهان بهارستان کی راه اندازی می شود ؟

دلگرم: مترو اصفهان- بهارستان وارد مرحله روسازی شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: مترو اصفهان- بهارستان وارد مرحله روسازی شده، بخشی از ریل‌گذاری انجام و بخشی از آن با استفاده از توان داخلی انجام شده است.

حبیب الله طاهرخانی امروز یکشنبه _۳۱ شهریورماه_ در بازدید از پروژه متروی بهارستان با حضور وزیر راه و شهرسازی، اظهار کرد: اقدامات سیویل مترو اصفهان بهارستان انجام شده و مسائل تملک و معارضین که عموما زمان‌بر است نیز به پایان رسیده است.

وی افزود: مترو اصفهان- بهارستان وارد مرحله روسازی شده، بخشی از ریل‌گذاری انجام و بخشی از آن با استفاده از توان داخلی انجام شده است .

معاون وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: برق، سیگمنت و تجهیزات ایستگاه‌های بهارستان را شروع شده و ایستگاه راه آهن نیز به زودی شروع خواهد شد.

طاهرخانی تاکید کرد: ایجاد حمل و نقل عمومی بین شهر مادر و شهرهای جدید جزو اولویت های اساسی است و با سرعت به پیش می بریم.

وی با بیان اینکه در مجموع ۱۲۶ کیلومتر مترو را برای شهرهای بهارستان، فولادشهر، گلبهار و هشتگرد در دستور کار داریم، افزود: سال آینده منابع و تمرکز شرکت عمران شهرهای جدید بر شهر بهارستان خواهد بود و امسال نیز هشتگرد را تمام خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: امیدواریم در زمان‌بندی مقرر و حتی زودتر کار مترو را به پایان برسانیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد: مترو بهارستان به طور مستقیم به مترو اصفهان متصل می شود و تاثیر عمده ای بر توسعه شهر بهارستان خواهد داش


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم