دلگرم
امروز: دوشنبه, ۲۳ تیر ۱۳۹۹ برابر با ۲۳ ذو القعدة ۱۴۴۱ قمری و ۱۳ ژوئیه ۲۰۲۰ میلادی
آخرین مهلت ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور اعلام شد
0
سه شنبه, ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۳۴
مشاور عالی سازمان سنجش ضمن اعلام زمان انتشار نتایج نهایی کنکور کارشناسی پیرامون ثبت نام در دانشگاه های بدون کنکور نیز توضیحاتی ارائه داد...

مهلت ثبت نام دانشگاه بدون کنکور 98

دلگرم: مشاور عالی سازمان سنجش درباره وضعیت انتخاب رشته با سوابق تحصیلی و اینکه معدل کتبی دیپلم مبنای عمل است، تصریح کرد: ثبت نام در این کدرشته‌ها از ۲۰ اسفند ۹۷ آغاز و تا ۲۸ شهریور ۹۸ ادامه دارد؛ هر داوطلب می‌تواند تا ۱۰۰ کدرشته را از میان کدرشته‌های انتخابی خود در فرم انتخاب رشته ثبت کند.

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به آمار ثبت نامی تا امروز گفت: تا صبح امروز ۱۹۶ هزار و ۵۶۴ نفر نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و انتخاب رشته خود اقدام کرده‌اند.

او با اشاره به اینکه ظرفیت پذیرش دانشجو در این رشته ها ۵۹۶ هزار نفر است، تاکید کرد: نام نویسی در این رشته ها صرفا به صورت اینترنتی است.

حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش درباره اعلام زمان نتایج نهایی کنکور کارشناسی۹۸ اظهار کرد: براساس برنامه ریزی های انجام شده اواخر شهریور نتایج نهایی کنکور کارشناسی اعلام خواهد شد.

او ادامه داد: بعد از اعلام نهایی به تفکیک می توان پذیرفته شدگان در دوره های روزانه و شبانه را مشخص کرد و هنوز در این باره اظهار نظر ممکن نیست.


 • منبع
 • www.yjc.ir
  دیدگاه ها

  شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید  کد امنیتی کد جدید
  تبلیغات مشاغل
  Ad · www.samamoshaver.ir

  ثبت شرکت در اصفهان

  Ad · www.soorban.com

  سالن عقد

  Ad · www.sokhansarayan.com

  آموزشگاه زبان اصفهان

  Ad · www.newslaw.net

  اخبار حقوقی

  Ad · www.delgarm.com

  قیمت روز کولر گازی

  Ad · www.delgarm.com

  تست عشق

  Ad · www.delgarm.com

  تعبیر خواب

  hits
  statcounter