دستگیری ۳۳ زن و مرد در پارتی شبانه در روستایی در قشم

۲,۴۲۵
۱
۰
سه شنبه, ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۳۵
۳۳ نفر در یک پارتی مختلط شبانه از یک خانه تیمی در یکی از روستاهای شهرستان قشم دستگیر شدند . جزئیات ماجرا را در ادامه مشاهده خواهید کرد...
دستگیری ۳۳ زن و مرد در پارتی شبانه در روستایی در قشم

پارتی شبانه در قشم

دلگرم: فرمانده سپاه قشم روز دوشنبه به ایرنا گفت: افراد دستگیر شده وضعیت مناسبی نداشتند و اقدام به شرب خمر نیز کرده بودند.

سرهنگ پاسدار محمد سالاری افزود: همچنین تعدادی خرده فروش مواد مخدر صنعتی به ویژه ماده صنعتی«گُل» نیز دستگیر شدند.

وی بدون اشاره به تعداد دستگیر شدگان و مقدار مواد مخدر کشف شده ادامه داد: بیشتر بخش مورد هدف این افراد دانش آموزان و دانشجویان بوده است.

فرمانده سپاه قشم با تاکید بر لزوم فرهنگ سازی و ارتقای آگاهی والدین تصریح کرد: برخی خانواده‌ها در نظارت بر عملکرد و رفتار اجتماعی فرزندان خود در جامعه کوتاهی می‌کنند.

وی افزود: شکسته شدن قبح برخی مسائل ضد فرهنگی و ناهنجاری‌های اجتماعی از جمله شرکت در پارتی‌های مختلط و شرب خمر در درون خانواده‌ها زمینه ساز بروز مشکلات اجتماعی و متضرر شدن نسل جوان می شود.

سالاری خاطرنشان کرد: بسیج محلات برای تامین امنیت مردم طرح تحول محلات را با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی در دستور کار قرار داده است که طی آن گشت های شبانه در سطح جزیره انجام می شود.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات ساحل استان هرمزگان به طول ۱۵۰ و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر در میان آب‌های خلیج فارس گسترده شده‌است.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم