دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۶ تیر ۱۳۹۹ برابر با ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۱ قمری و ۰۶ ژوئیه ۲۰۲۰ میلادی
تخمه‌ خوردن حین رانندگی دلیل تصادف است نه پراید!
0
شنبه, ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۰۳
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران با اشاره به اینکه برخی مسؤولان تخمه خوردن حین رانندگی را دلیل اصلی تصادفات رانندگی می‌دانند، گفت: پراید بیشترین مردودی را در تست انحراف فرمان دارد...

دلیل اصلی تصادفات تخمه خوردن است ؟!

دلگرم: مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران در مورد دلیل اصلی تصادفات تخمه خوردن اعلام شده است توصیحاتی ارائه داد.

سه سال پیش در جلسه کارگروه دولت گزارشی دادند که پیکان هنوز تولید می‌شود و بیشترین آمار مردودی از آلایندگی را دارد. یک میلیون وانت نیسان نیز 18 میلیون لیتر (یک چهارم بنزین مصرفی کشور) را در روز مصرف می‌کند.در وزارت صنعت نیز گزارشی در مورد آلایندگی برخی خودروهای داخل مطرح کردند و در این جلسه نیز اعلام شد که خودروی پراید بیشترین مردودی را در تست انحراف فرمان دارد و بیشترین آمار فوتی را بر همین اساس به خود اختصاص داده است ولی وزیر وقت صنعت مصاحبه‌ای انجام داد که چه کسی گفته که پراید ناایمن است،‌ مردم پشت فرمان تخمه می‌خورند و حواس‌شان پرت می‌شود و همین عامل تصادف است نه پراید!

خوشبختانه پلیس اقدامات مؤثری در جهت حذف پراید از چرخه تولید انجام داده است امیدوارم اقدامات لازم انجام گیرد که ایمنی خودروها افزایش یابد. حق مردم نباید تضییع شود. به نظرم این کم‌فروشی است که خودروی ناایمن تحویل مردم دهیم. صنعت خودروسازی نیاز به تحول دارد، متأسفانه برخی از خودروهای صفر کیلومتر تولید داخل در تست معاینه فنی موفق به دریافت معاینه فنی برتر نمی‌شوند و این نشان‌دهنده کم‌کاری و کم‌فروشی خودروسازان است.


 • منبع
 • farsnews.com
  دیدگاه ها

  شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید  کد امنیتی کد جدید
  تبلیغات مشاغل
  Ad · www.delgarm.com

  تست عشق

  Ad · www.delgarm.com

  قیمت روز کولر گازی

  Ad · www.soorban.com

  سالن عقد

  Ad · www.samamoshaver.ir

  ثبت شرکت در اصفهان

  Ad · www.sokhansarayan.com

  آموزشگاه زبان اصفهان

  Ad · www.newslaw.net

  اخبار حقوقی

  Ad · www.delgarm.com

  تعبیر خواب

  hits
  statcounter