برای حفظ امنیت اربعین از پهپاد استفاده می شود !

استفاده از پهپاد در مراسم اربعین
۱,۵۵۷
۰
۰
یکشنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۲۶
جانشین فرمانده سپاه گفت:« برای حفظ امنیت اربعین سال جاری از تجهیزات نوین و پهپاد و هرچه در اختیار داریم قطعا استفاده می کنیم. »
استفاده از پهپاد در مراسم اربعین

استفاده از پهپادها برای تامین امنیت زوار اربعین

سردار علی فدوی جانشین فرمانده سپاه اظهار کرد در مراسم اربعین به خوبی می توان وحدت بین شیعه و اهل سنت را دید و این وحدت را در جلوه های مختلف می بینیم.

وی افزود: آن چیزی که در مراسم اربعین قابل دید است و بیشتر از همه چیز جلب توجه می کند این است که مردم از تمامی ملت ها با رنگ و نژادی در راهپیمایی اربعین شرکت می کنند و به طرف امام حسین حرکت می کنند.

جانشین فرمانده سپاه با اشاره به برگزاری هر ساله مراسم اربعین در امنیت کامل گفت: هر ساله اربعین در امنیت کامل برگزار می شود و امنیت اربعین را در واقع امام حسین (ع) برقرار می کند چراکه امام حسین (ع) میزبان است و میزبان هم به فکر مهمانان خودش است.

سردار فدوی ادامه داد: ما به عنوان دلدگان امام حسین (ع) هم در راه حفظ امنیت مهمانان اربعین قدم گذاشته ایم و با تمام وجود امنیت زائران اباعبدلله را حفظ می کنیم.

وی با اشاره به توانمندی نظامی انقلاب اسلامی گفت: هر روز توانمندی جبهه امام حسین (ع) و انقلاب اسلامی برای امنیت بیشتر از قبل می شود و نسبت به گذشته این توانمندی متفاوت تر و بیشتر است.

جانشین فرمانده سپاه تاکید کرد: برای حفظ امنیت اربعین امسال از تجهیزات نوین و پهپاد و هرچه در اختیار داریم قطعا استفاده می کنیم.

بیشتر بخوانید:

تاریخ دقیق اربعین حسینی در سال ۹۸ چه روزی است ؟


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • برچسب ها:
  • حفظ امنیت اربعین
  • اربعین
  • پهپاد

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter