دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۹ مهر ۱۳۹۹ برابر با ۱۳ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی
بازداشت حسن میرکاظمی با 17 قلاده ببر تائید شد

حسن میرکاظمی معروف به حسن رعیت بازداشت شد

بازداشت حسن میرکاظمی با 17 قلاده ببر تائید شد
1
1.2K
چهارشنبه, ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۵۳
غلامحسین اسماعیلی از بازداشت حسن میرکاظمی، معروف به حسن رعیت خبر داد و گفت: « درباره جزئیات و علت دستگیری نمی‌توانم اظهارنظر کنم.»

بازداشت حسن میرکاظمی با 17 قلاده ببر تائید شد

غلامحسین اسماعیلی در ادامه هشتمین نشست خبری خود در پاسخ به سوال دیگری درباره پرونده احمد عراقچی و سیف و این که شبهاتی از جمله گریختن متهم ردیف اول سالار آقاخانی مطرح می‌شود و اینکه گفته می‌شود ممنوع‌الخروج نبوده است و فقط جلسه اول دادگاه به صورت علنی برگزار شده و جلسات دوم و سوم به صورت غیرعلنی برگزار شده است و وکیل عراقچی به رغم حضور در دادسرا، اجازه حضور در دادسرا را نداشته و این که گفته می‌شود پرونده ضابط ندارد و شائبه تسویه حساب با رئیس جمهور وجود دارد اظهار کرد:

این که شما گفتید، تحلیل بود و سوال نبود. دادگاه این پرونده در حال برگزاری و علنی است اما ممکن است حاضرین در جلسات دادگاه جمع محدودتری باشد.

هم رسانه‌ها و هم مردم صبوری پیشه کنند تا دادگاه تصمیم قضایی خود را بگیرد و به داوری دادگاه همه ما احترام بگذاریم و ان‌شالله در این پرونده نیز مانند سایر پرونده‌ها نهایتاً دادگاه تصمیم می‌گیرد و به اطلاع شما و افکار عمومی جامعه می‌رسد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری درباره وثایق تودیع شده برای متهمان پرشین پارس که گفته می‌شود 200 میلیون تومان بوده در حالی که وثیقه یک خبرنگار بازداشتی یک میلیارد تومان بوده است گفت: میزان وثیقه تعیین شده را نمی‌دانم و اطلاعات کلی که داشتم را عنوان کردم.

قرار وثیقه و تعیین مبلغ آن شرایط و ضوابطی دارد اعم از این که نوع اتهام چیست و این که شاکی خصوصی دارد یا خیر و شخصیت متهم و این که متهم سابقه دارد یا خیر.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر خبر بازداشت حسن میرکاظمی با 17 قلاده ببر گفت: « نبارها گفته‌ایم قبل از اثبات مجرمیت اسم نیاورید، با آوردن مشخصات دچار معذوریت برای پاسخگویی می‌شوم لذا با رعایت محذوریت‌های قانونی اصل بازداشت این فرد را تایید می‌کنم و عناوین اتهامی به خاطر این که در مرحله تحقیقات مقدماتی است، بعد از رسیدگی اعلام می‌شود.»این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
  • منبع
  • mashreghnews.ir
اسنپ تریپ
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter