دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۳ مهر ۱۳۹۹ برابر با ۰۷ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی
جزئیات پیدا شدن نوزاد ربوده شده از بیمارستان شهریار + فیلم
4
2.1K
سه شنبه, ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۴۶
در بخش زنان و زایمان بیمارستان تامین اجتماعی شهریار نوزاد تازه متولد شده ای توسط زنی با لباس کادر درمانی ربوده شد. پلیس و دادسرا پس از دریافت این خبر اقدامات لازم و بررسی های اولیه صورت داد. سر انجام پس از گذشت 67 روز آراد پیدا شد و به آغوش خانواده…

جزئیات پیدا شدن آراد کودک ربوده شده از بیمارستان شهریار

چندی پیش، در بخش زنان و زایمان بیمارستان تامین اجتماعی شهریار نوزاد تازه متولد شده ای توسط زنی با لباس کادر درمانی ربوده شد.
پلیس و دادسرا پس از دریافت این خبر اقدامات لازم و بررسی های اولیه صورت داد.

با توجه به شواهد و قراین که فرد رباینده بدون هیچ تشریفات و بازخواستی توسط کادر درمانی و حراست توانسته به محل نگهداری مراجعین و قسمت زنان و زایمان ورود پیدا کند نشان می داد کادر پزشکی این بیمارستان سهل انگاری کرده اند .

در همان بررسی ها فیلمی که از فرد رباینده در فضای مجازی منتشر شدکه تنها تصویر موجود است و قطعی دوربین های این بیمارستان نیز مزید بر علت بوده که رباینده بتواند با خیالی آسوده هدف شوم خود را عملیاتی کند.

رباینده نوزاد پسر از بیمارستانی در شهریار پس از ۶۷ روز او را مقابل مسجدی رها کرد. زن رباینده در نامه ای به خانواده آراد، عنوان کرد به خاطر عذاب وجدان تصمیم گرفته نوزاد را به خانواده اش تحویل دهد.

نوزاد پسری به نام آراد چهاردهم خرداد امسال زمانی که ۱۹ ساعت از تولدش گذشته بود، توسط پرستار قلابی به بهانه این که ناف او عفونت کرده از یکی از بیمارستان های شهریار ربوده شد. جست وجوها در این باره ادامه داشت تا این که با گذشت ۶۷ روز از این ماجرا ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه یکشنبه بیستم مرداد امسال همزمان با روز عید قربان، زنی که برای خواندن نماز به مسجد حضرت ولی عصر (عج) کرشته شهرستان شهریار رفته بود صدای نوزاد را از بیرون مسجد شنید.

او با مشاهده نوزاد رها شده، موضوع را به پلیس گزارش کرد. ماموران به مسجد آمدند و با تحویل گرفتن نوزاد و ساک مشکی همراهش، وی را به اداره پلیس بردند، در داخل ساکی که کنار نوزاد بود، دستبند تولد نوزاد و دست نوشته هایی قرار داشت که در آن نوشته بود:

« از طریق روزنامه و فضای مجازی با خبر شدیم پلیس دنبال اوست و خانواده اش چقدر دل نگرانش هستند. پشیمان شده و عذاب وجدان رهایمان نمی کند، از بچه خوب نگهداری کردیم و دیگر نمی توانیم غم خانواده اش را ببینیم، او را مقابل مسجد میگذاریم هر فردی او را یافت، تحویل خانواده اش بدهد. خانواده آراد ما را ببخشید و حلال کنید.»

ماموران اطمینان یافتند که او همان نوزاد ربوده شده در بیمارستان است. آنها با دعوت والدین آراد به اداره پلیس نوزاد را تحویل شان دادند و بعد از ۶۷ روز پر رنج به ناراحتی این خانواده پایان دادند.

آراد با والدینش پا به خانه شان گذاشت تا زندگی جدیدی را تجربه کند. این در حالی است که پلیس در جست وجوی عامل این نوزادربایی است.

تماس هایی که سرکاری بود

جواد، پدر آراد اشک شوق بر چشمانش جاری است و این را از صدایش می توان احساس کرد. او به جام جم می گوید: «از همان شبی که آراد در بیمارستان ربوده شد من و همسرم و خانواده هایمان آرام و قرار نداشتیم و زندگی مان شده بود گریه و ماتم، در حسرت یک لحظه دیدن پسرم بودیم.

در این مدت عکس هایش را در روزنامه، فضای مجازی و شهر منتشر کردیم تا ردی پیدا کنیم.

برخی افراد با ما تماس می گرفتند دلداری مان می دادند، برخی برای دادن نشانی از او از ما پول می خواستند. برخی می گفتند او را در کرمان و دیگر شهرها دیده اند.

حتی فردی از طریق واتس آپ به ما پیام داد که برادر شوهرش آراد را صد میلیون تومان از فردی خریده و آراد خارج از کشور است.

وی افزود: حتی چند روز پیش پلیس اسلامشهر افرادی را در معامله فروش نوزاد پسری ناکام گذاشت، گفتیم شاید نوزاد، پسرمان باشد و قرار بود روز عید قربان آزمایش دی ان ای بدهیم که متوجه پیدا شدن آراد شدیم.

با دیدن آراد و لباس و دستبند تولدش باورمان شد او خودش است.

نامه زن نوزادربا به مادر آراد

زینب، مادر آراد سر از پا نمی شناسد و به جام جم می گوید: «در این ۶۷ روز دنیا برسرمان آوار شده بود، حتی یک هفته در بیمارستان ماندم به امید این که او بازگردد، وقتی شوهرم تلفنی به من خبر پیدا شدن آراد را داد، باورم نشد.

موهای آراد ریخته بود، خال گوشش را برداشته بودند. حال فرزندم خوب بود و با لباس هایی که به تن داشت انگار به خوبی در این مدت به او رسیدگی کردند

دستنوشته های فرد رباینده را که خواندم، احساس کردم او زنی است که در حسرت بچه و مادر شدن بوده، از خدا می خواهم او نیز صاحب فرزند شود و طعم مادری را بچشد، او نوشته بود به خاطر ریزش موهای فرزندم سرش را کچل کرده بود.

لحظه تحویل آراد نوزاد ربوده شده به پدر و مادرش


بیشتر بخوانید:

کودک ربوده شده از بیمارستان شهریار پیدا شد + جزئیاتاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (4 رای)  
  • منبع
  • davatonline.ir
  • hamshahrionline.ir
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter