رئیس جدید پژوهشگاه قوه قضائیه منصوب شد

۱,۷۴۸
۰
۰
یکشنبه, ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹
رئیس قوه قضائیه طی حکمی دکتر سیدحجت‌الله علم‌الهدی، قائم مقام پژوهشکده شورای نگهبان را به عنوان رئیس جدید پژوهشگاه قوه قضائیه منصوب کرد.
رئیس جدید پژوهشگاه قوه قضائیه منصوب شد

رئیس جدید پژوهشگاه قوه قضائیه منصوب شد

سیدحجت‌الله علم‌الهدی متولد 1362 در شهر اهواز و دارای مدرک دکتری حقوق عمومی است. علم الهدی پیش از این قائم مقام پژوهشکده شورای نگهبان، مدیر گروه حقوق عمومی دفتر حقوقی مرکز پژوهش‌های مجلس، عضو شورای آموزشی و پژوهشی دیوان عدالت اداری، کارشناس حقوقی در معاونت حقوقی ریاست جمهوری و مشاور حقوقی پروژه فاز‌های ۱۵ و ۱۶ توسعه میادین گازی پارس جنوبی را در کارنامه خود دارد و از سال ۱۳۹۱ تا کنون نیز قائم مقام پژوهشکده شورای نگهبان بوده است.

رئیس جدید پژوهشگاه قوه قضائیه، برادرزاده شهید سیدحسین علم‌الهدی و از جوان‌ترین مدیران حقوقی کشور محسوب می‌شود که علاوه بر تدریس در مقاطع مختلف دانشگاهی دارای کتب و مقالات متعددی در حوزه‌های مختلف حقوقی است.

رویکرد رئیس قوه قضائیه در اعتماد به نسل جوان در مناصب مهم حقوقی و قضائی در راستای راهبرد جوانگرایی در گام دوم انقلاب است که مورد توجه و استقبال جوانان نیز واقع شده است؛ رئیسی پیش از این نیز علی بهادری جهرمی را که او نیز از اعضای پژوهشکده شورای نگهبان و جوان است به ریاست مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه منصوب کرد.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم