هفدهمین سالگرد ازدواج جواد جهرمی وزیر ارتباطات در کافه تهرون

جشن هفدمین سالگرد ازدواج وزیر ارتباطات در کافه تهران
۳,۱۵۷
۶
۱
شنبه, ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۱۵
محمد آذری جهرمی وزیر ارتباطات کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام از برگزاری جشن هفدهمین سالگرد ازدواجش در کافه تهرون خبر داد...
جشن هفدمین سالگرد ازدواج وزیر ارتباطات در کافه تهران

سالگرد ازدواج آذری جهرمی و همسرش

دلگرم : آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران، هفدمین سالگرد ازدواج خود را در کافه تهرون جشن گرفت.

محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران با انتشار عکسی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از هفدهمین سالگرد ازدواج خود خبر داد.

سالگرد ازدواج جواد جهرمی وزیر ارتباطات در کافه تهرون + عکس

وزیر ارتباطات و همسرش در سالگرد ازدواجشان

وزیر جوان وزارت ارتباطات و فناوری ایران در توضیح این عکس نوشت:امروز همسرم و من، در هفدهمین سالگرد ازدواجمون به کافه تهرون رفتیم. واقعا نمی‌دونم چطور باید از همه‌ی مهربانی‌ها و لطف‌هایی که در این همه سال داشته است، تشکر کنم. امیدوارم این تشکر ساده را از من قبول کند.

وی در ادامه نوشت؛ همچنین خبر خوب برای دوستان: سایت ثبت‌نام هدیه‌ روز ازدواج و روز خبرنگار آماده است. لطفا دوستانی که در هفته‌ی گذشته (19-12 مرداد 98، هفته ازدواج آسمانی) ازدواج کرده‌اند و تمامی خبرنگاران عزیز به سایت هدایای وزارت ارتباطات مراجعه نمایند.

محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت دوازدهم به ریاست جمهوری حسن روحانی است. متولد 1360 و اهل جهرم شیراز است

از سال 1384 وقتی تنها 24 سال داشت بعنوان کارشناس فنی وزارت اطلاعات در دوران تصدی غلامحسین محسنی اژه ای بر مسند وزیر اطلاعات کارش را شروع کرد و تا سال 88 در این حوزه فعال بود

آذری جهرمی در سال آخر فعالیت دولت یازدهم، برای مدت کمتر از یک سال، از 1395 تا 1396 به عنوان معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات (محمود واعظی) و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت فعالیت می کرد.[

وی نخستین وزیر جمهوری اسلامی ایران است که پس از انقلاب 1357 متولد شده است. از او به عنوان پرورش یافته در خانواده‌ای مذهبی و وفادار به آرمانهای اسلام، ایران و انقلاب با تقدیم یک شهید و یک جانباز یاد شده‌است.

اخیرا هدیه آذری جهرمی به زوج های جوانی که در هفته ازدواج متاهل شوند جنجالی شده بود . آذری جهرمی از دادن یک سال اینترنت رایگان به افرادی که در هفته مذکور ازدواج کنند خبر داده بود .


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(6 امتیاز , میانگین: 3.3 از 5)  

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ir
shahram | ۶ ماه پیش
یک درجه دار ماهی شش هفت ملیون خالص میگیره ای کاش ماهم مثل آذری رانت داشتیم وزیر میشدیم نه ایتکه برای چتدرغاز زیر منت هزار نامرد ..بودیم.
۰
۰
 
hits

آخرین مطالب دلگرم