محمد علی نجفی به قصاص محکوم شد ؟!

۲,۴۸۲
۳
۰
یکشنبه, ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۳۳
خبرگزاری تسنیم مدعی شده شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی کشکولی، محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران در پرونده قتل متیرا استاد همسر دومش را به قصاص محکوم کرده است.
محمد علی نجفی به قصاص محکوم شد ؟!

محمد علی نجفی به قصاص محکوم شد ؟ !

در حالی که وکیل محمدعلی نجفی امروز صبح در مصاحبه‌ای عنوان کرد که هنوز حکم پرونده موکلش صادر نشده و درتلاشند تا نظر خانواده مقتول را برای سازش جلب کنند، خبرگزاری تسنیم ادعا می‌کند که محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران به قصاص محکوم شده است.

شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی کشکولی، محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران در پرونده قتل متیرا استاد همسر دومش را به قصاص محکوم کرد.

این خبرگزاری در گزارش خود چنین نوشته است:

هفتم خرداد امسال بود که محمد شهریاری از به قتل رسیدن "میترا استاد" همسر دوم محمدعلی نجفی شهردار پیشین تهران در ساختمانی مسکونی در منطقه سعادت‌آباد تهران خبر داد.

بررسی‌های برای شناسایی قاتل توسط ماموران قضایی و انتظامی ادامه داشت تا اینکه عصر همان روز ( هفتم خرداد) نجفی با مراجعه به پلیس آگاهی به قتل همسرش اعتراف کرد.

نهایتاً علی القاصی‌مهر؛ دادستان عمومی و انقلاب تهران از صدور کیفرخواست پرونده نجفی به اتهام قتل‌ عمد، حمل و نگهداری سلاح غیرمجاز و ایراد صدمه بدنی عمدی منتهی به جرح (غیرفوتی) با تقاضای اولیای دم مبنی بر قصاص خبر داد.

پرونده پس از صدور کیفرخواست به مجتمع دادگاه‌های کیفری یک استان تهران ارسال و برای رسیدگی به شعبه نهم دادگاه کیفری یک به ریاست قاضی کشکولی ارجاع شد که شعبه دادگاه 10 روز به وکلای متهم وقت داد تا پرونده را مطالعه و در صورت وجود نقص یا ایراد اعلام کنند.

محمد علی نجفی به قصاص محکوم شد ؟!

وکلای نجفی پرونده او را مورد مطالعه قرار دادندو نهایتاً قاضی کشکولی، پس از برطرف کردن نواقص و ایرادات مورد ادعای وکلای نجفی، 9 صبح روز شنبه 22 تیر، نخستین جلسه محاکمه او را برگزار کرد.

دادگاه رسیدگی به پرونده نجفی تا سه جلسه برگزار شد و نهایتاً دادگاه در حکم صادره، قتل میترا استاد توسط شهردار اسبق تهران را عمدی دانست و او را به قصاص محکوم کرد.

گفتنی است خبرگزاری تسنیم چند دقیقه بعد از انتشار خبر خود را حذف کرد.

بیشتر بخوانید:

بیوگرافی محمد علی نجفی شهردار سابق تهران + همسران و زندگی خصوصی

حضور پسر میترا استاد در سومین جلسه دادگاه محمدعلی نجفی


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(3 امتیاز , میانگین: 3.7 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter