حضور پسر میترا استاد در سومین جلسه دادگاه محمدعلی نجفی

اضهارات پسر میترا استاد در سومین جلسه دادگاه نجفی
۲,۵۵۷
۳
۰
دوشنبه, ۳۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۵:۳۴
سومین جلسه دادگاه محمدعلی نجفی در حالی آغازخواهد شد که پسر میترا استاد وارد دادگاه شد. پسر میترا استاد در سومین جلسه رسیدگی به پرونده قتل میترا استاد گفت : « من نگفتم نجفی قبلا قصد کشتن مادرم را داشت.»
اضهارات پسر میترا استاد در سومین جلسه دادگاه نجفی

حضور پسر میترا استاد در سومین جلسه دادگاه محمدعلی نجفی

پسر میترا استاد به همراه دایی‌اش وارد سومین دادگاه بررسی پرونده محمدعلی نجفی شد.

اولین جلسه دادگاه در روز شنبه ۲۲ تیرماه و دومین جلسه دادگاه در روز چهارشنبه ۲۶ تیرماه برگزار شد.

همسر محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران صبح روز سه‌شنبه ۷ خرداد ماه به ضرب گلوله به قتل رسید. از همان ساعات اولیه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری قاتل آغاز شد و عصر همان روز قاضی شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران از اعتراف نجفی به قتل همسرش خبر داد.

۱۳ خرداد ماه سال جاری علی القاصی مهر دادستان تهران گفت: با توجه به تکمیل تحقیقات در پرونده اتهامی آقای محمد علی نجفی دایر بر الف- قتل عمد خانم میترا استاد ب- حمل و نگهداری سلاح غیر مجاز ج- ایراد صدمه بدنی عمدی منتهی به جرح (غیر فوتی) و با تقاضای اولیای دم مبنی بر قصاص نامبرده، پرونده با صدور کیفرخواست جهت رسیدگی به دادگاه کیفری ارسال شد و پرونده مطروحه از جهت قانونی یک پرونده قتل خانوادگی محسوب می‌شود که متأسفانه نظایر آن در طول سال اتفاق می‌افتد.

پسر میترا استاد: من نگفتم نجفی مادرم را تهدید به قتل می کرد

پسر میترا استاد در سومین جلسه رسیدگی به پرونده قتل میترا استاد گفت : « من نگفتم نجفی قبلا قصد کشتن مادرم را داشت.»

در جلسه دوم دادگاه نجفی؛ پسر میترا استاد مدعی شد که نجفی قبلا نیز مادرش را به قتل با اسلحه تهدید کرده بود، امروز و در سومین جلسه این دادگاه پسر میترا استاد با حضور در شعبه ۹ دادگاه کیفری استان اعلام کرد:« من نگفتم نجفی مادرم را تهدید به قتل می کرد؛ صحت ندارد؛ پیش از روز حادثه نجفی مادرم را به قتل تهدید نکرده بود.»

در ادامه قاضی از مهیار سوال کرد که در صحنه قتل بیان داشتی که "پدرم؛ مادرم را کشته است" منظورت کدام پدر بود که پسر مقتوله گفت:« منظورم پدر خوانده‌ام، محمد علی نجفی بود .»

بیشتر بخوانید:

بیوگرافی میترا استاد همسر شهردار سابق تهران + عکس

بیوگرافی محمد علی نجفی شهردار سابق تهران + همسران و زندگی خصوصی


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(3 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter