دلگرم
امروز: یکشنبه, ۱۵ تیر ۱۳۹۹ برابر با ۱۵ ذو القعدة ۱۴۴۱ قمری و ۰۵ ژوئیه ۲۰۲۰ میلادی
اولین فیلم از شهرک لاکچری باستی هیلز لواسان منتشر شد + فیلم و عکس
0
3,875
یکشنبه, ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۱۵:۲۵
شهرک باستی یا باستی هیلز نام منطقه ای لاکچری نشین در لواسان تهران است که هر شهروندی اجازه ورود به این شهرک را ندارد. این شهرک در چند روز اخیر جنجالی شد...

شهرک باستی هیلز لواسان

دلگرم: «باستی هیلز» لواسان منطقه‌ای اشرافی برای افراد خاص است که گفته می‌شود نام آن برگرفته از محله معروف «بورلی هیلز» لس آنجلس در آمریکاست.

نام این شهرک در اصل شهرک شهید مطهری است اما به دلیل خیابانی که به این شهرک منتهی می شود شهرک باستی یا در فضای مجازی باستی هیلز مشهور شده است و حتی سایر شهروندان لواسانات نیز تاکنون اجازه تردد در آن را نداشتند.

اولین فیلم از شهرک لاکچری باستی هیلز لواسان منتشر شد + فیلم و عکس

اولین فیلم از شهرک لاکچری باستی هیلز لواسان منتشر شد + فیلم و عکس

گیت‌های ورودی شهرک باستی هیلز، منطقه ورودممنوعی در لواسان که قلمرو سرمایه‌داران و ریچ‌کیدزها شده و نام و سبک زندگی در آن برگرفته از «بورلی هیلز» لس‌آنجلس است، با دستور قضایی جمع‌آوری شد؛ حالا دیگر مردم عادی می‌توانند بروند و ببینند که ویژه خواران در کنج دنج تهران دقیقاً چه می‌کنند.

ویدئویی که در زیر مشاهده می‌کنید، اولین فیلمی است که از داخل این شهرک لاکچری تاکنون منتشر شده است.


درگیری نگهبان‌های شهرکت باستی هیلز با خبرنگار و عکاس فارس

عصر چهارشنبه خبرنگار و عکاس خبرگزاری فارس بعد از دستور دادستانی لواسانات مبنی بر حذف گیت ورودی شهرک «باستی هیلز» و تردد عادی مردم در آن، برای تهیه گزارش راهی لواسانات می‌شوند که در هنگام عکاسی از دیوارهای 8 متری ویلایی عجیب در ورودی محله باستی با برخورد یکی از نگهبانان ساختمان‌ها مواجه شدند.

در هنگام عکاسی از دیوارهای بیرونی عجیب این ساختمان که طبق قانون هیچ مشکلی برای تصویربرداری از آن وجود ندارد، ناگهان نگهبانی به سمت عکاس فارس حمله‌ور می‌شود و با فحاشی و ضرب و شتم عکاس، دوربین و سوئیچ خودروی وی را غصب می‌کند.

پس‌ازاین اتفاق عکاس فارس با پلیس تماس می‌گیرد و گشت 110 پس از حضور در محل و مشاهده مجوز رسمی تصویربرداری به نگهبانان محل نسبت به این اقدامات اخطار می‌دهد و از آن‌ها می‌خواهد دوربین و سوئیچ را پس دهند. در ادامه نگهبان ساختمان پس از تماس با پلیس، سوئیچ را به بیرون پرتاب و از درب دیگر ساختمان فراری کرد.

پس از عدم توجه نگهبانان داخل ساختمان به اخطارهای پلیس، قاضی کشیک حکم ورود به ویلا و بازپس‌گیری دوربین را صادر می‌کند و با توجه به دیوارهای بلند و درب‌های امنیتی ساختمان، با دستور قاضی کشیک و دادستان جرثقیل برای باز کردن درب ساختمان در محل حاضر می‌شود.

در این زمان فردی که با عکاس فارس برخورد شنیع و غیرقابل قبولی ارائه کرده است پس از ورود به‌موقع دادستانی، کلانتری و شهرداری لواسان با تماس دوستانش به همراه دوربین حاضر می‌شود که بلافاصله توسط پلیس بازداشت می‌شود.

با توجه به پاک شدن حافظه دوربین عکاس فارس، خبرنگاران با حضور در کلانتری 166 نسبت به شکایت از نگهبان ساختمان اقدام می‌کنند و این پرونده برای روشن شدن ابعاد قضیه در دادسرا در حال پیگیری است.

این ویلا متعلق به یکی از سهامداران یک شرکت خصوصی بزرگ و یکی از بانک‌های خصوصی است.


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
تبلیغات مشاغل
Ad · www.newslaw.net

اخبار حقوقی

Ad · www.soorban.com

سالن عقد

Ad · www.delgarm.com

تعبیر خواب

Ad · www.samamoshaver.ir

ثبت شرکت در اصفهان

Ad · www.sokhansarayan.com

آموزشگاه زبان اصفهان

Ad · www.delgarm.com

قیمت روز کولر گازی

Ad · www.delgarm.com

تست عشق

hits
statcounter