توهین زشت معاون فرهنگی شهرداری مشهد به خبرنگاران + فیلم

۲,۳۸۷
۰
۰
چهارشنبه, ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۴۴
در یک نشست خبری در شهرداری مشهد معاون فرهنگی این ارگان طی یک تماس تلفنی با عصبانیت لفظ زشت و توهین آمیزی را خطاب به خبرنگاران حاضر در نشست به کار برد...
توهین زشت معاون فرهنگی شهرداری مشهد به خبرنگاران + فیلم

توهین یک مقام شهرداری مشهد به خبرنگاران

دلگرم : معاون فرهنگی شهرداری مشهد در یک نشست خبری با لفظی ناشایست به خبرنگاران توهین کرد.

یکی از رسانه‌ها از شهردار مشهد درباره‌ی عدم پاسخگویی معاون فرهنگی شهردار سوال پرسید و جلوی شهردار با او تماس گرفتند ولی معاون پاسخ تماس خبرنگاران را نمیداد. شهردار گفت بگذارید تا ما بهش زنگ بزنیم.

شهردار مشهد با معاون خود تماس میگیرد و زارعی تلفنش را پاسخ میدهد؛ کلایی گفت: "آبروی مارو بردی، خبرنگارا داشتن میگفتن جنابعالی به سوالا پاسخگو نیستی، ما الان تست کردیم جواب خبرنگار رو ندادی"

معاون فرهنگی در جواب گفت: "من الان تو جلسه هستم جواب تلفن زنم بچم رو هم نمیدم ، ( به کار بردن لفظ زشت ) شهردار مشهد در این هنگام تلفن را قطع کرد.

فیلم توهین معاون فرهنگی شهرداری مشهد به خبرنگاران


اتفاقی که امروز در نشست خبری شهردار مشهدمقدس و توهین صورت گرفته از سوی معاون فرهنگی شهردار به خبرنگاران رخ داد؛ از هر زاویه‌ای نگریسته شود قطعا قابل پذیرش نیست و جای تقبیح دارد.

مسئله توهین به خبرنگاران در کشور ما دیرپاست و این نخستین باری نیست که این اتفاق صورت می‌گیرد؛ اما به راستی چرا این رخداد بارها و بارها تکرار می‌شود و واکنش مناسبی در قبال این توهین‌ها صورت نمی‌گیرد؟ پرسش دوم این است که اگر پیش‌فرض معاون فرهنگی شهردار مشهد نسبت به خبرنگاران واقعا همان است که در لفظ توهین آمیز خود از آن یاد کرده آیا در سایر امور فرهنگی نیز با همین رویه برخورد صورت می‌گیرد؟

در باب سوال نخست باید به مسئله دیرینه «فقدان تشکل و صنف‌مداری» در میان خبرنگاران اشاره کرد؛ خبرنگاران از دیرباز علاقه‌ای به تشکل نداشته‌اند و این مسئله در مشهد به صورت مضاعف در سال‌های اخیر دیده شده است.

نظرات کاربران در فضای مجازی نسبت به این رفتار یک مقام فرهنگی در شهرداری را در ذیل مشاهده میکنید

حکم انتقال ب یک جای دیگه که غالبا بهترهم هست رو با این کلیپ دادن به معاون فرهنگی هنری شهرداری مشهد
معاااااااون فرهنگی؟؟؟؟ایشون که نمونه کامل بی فرهنگی ، بیشعوری و بی شخصیتیه.

separator line

توهین زشت معاون فرهنگی شهرداری مشهد به خبرنگاران + فیلم

استعفای معاون فرهنگی شهرداری مشهد

شهردار مشهد استعفای معاون فرهنگی شهرداری را تائید کرد.

محمدرضا کلایی صبح امروز در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: مسئولان باید هزینه اقدامات خود را بدهند و با اتفاقی که روز گذشته افتاد و به خبرنگاران توهین شد زارعی معاون فرهنگی استعفای خود را تقدیم کرد که بنده با استعفای ایشان موافقت کردم.

خبرگزاری تسنیم در این رابطه نوشت :
اتفاقی که در نشست خبری شهردار مشهدمقدس و توهین صورت گرفته از سوی معاون فرهنگی شهردار به خبرنگاران رخ داد از هر زاویه‌ای نگریسته شود قطعا قابل پذیرش نیست و همین موضوع باعث استعفای وی شد.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • برچسب ها:
  • توهین به خبرنگاران در مشهد
  • توهین به خبرنگار در شهرداری مشهد

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter