حذف شهریه برای دانشجویان چینی به شرط شیعه شدن ؟!

۲,۰۳۸
۱
۰
سه شنبه, ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۳:۲۹
روح الله بیات، معاون امور بین الملل دانشگاه بین المللی امام خمینی در مورد اخبار مربوط به حذف شهریه دانشگاه به شرط شیعه شدن دانشجویان چینی توضیحاتی ارائه کرد...
حذف شهریه برای دانشجویان چینی به شرط شیعه شدن ؟!

حذف شهریه دانشگاه به شرط شیعه شدن دانشجوی چینی

دلگرم: خبری منتشر شده مبنی بر اینکه اگر دانشجویان خارجی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) شیعه شوند از پرداخت شهریه معاف می‌شوند.

روح الله بیات، معاون امور بین الملل دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) در گفتگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، در پاسخ به این سوال که اگر دانشجویان خارجی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) شیعه شوند از پرداخت شهریه معاف می‌شوند یا خیر اظهار کرد: معاف شدن دانشجویان چینی از پرداخت شهریه به شرط شیعه شدن کاملا کذب است.

وی در ادامه گفت: علت این هجمه‌ها این است که دانشگاه بین الملل هاب دانشجویان چینی در ایران هستیم و این امر نشات گرفته از دانشگاه‌های رقیب دانشگاه بین الملل است.

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که ادیان مختلف در دانشگاه بین المللی امام خمینی در انجام مسائل دینی خود آزاد هستند یا خیر؟ بیان کرد: همه ادیان در انجام مسائل دینی خود آزاد هستند به عنوان مثال اهل تسنن در طول ماه مبارک تمام فرایض خود را انجام می‌دهند و نماز جمعه‌های خود را برگزار می‌کنند و هیج محدودیتی در انجام فرائض آن‌ها وجود ندارد.

وی در ادامه گفت: با کاهش ورودی دانشجو مواجه هستیم که این امر یک مسئله طبیعی است و متاثر از عوامل متعددی مثل شرایط اقتصادی و رقابت دانشگاه‌ها با یکدیگر است.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 1.0 از 5)  
  • برچسب ها:
  • حذف شهریه دانشگاه امام خمینی
  • شیعه شدن چینی ها
  • شیعه شدن دانشجوی چینی

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter