دختر پادشاه عربستان فردا در پاریس محاکمه می‌شود

۲,۶۷۰
۲
۰
دوشنبه, ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۵:۱۰
دختر پادشاه عربستان ، حصه بنت سلمان بن عبدالعزیز، فردا سه شنبه در فرانسه به جرم سرقت و خشونت که در سال 2016 انجام داده، محاکمه می شود.
دختر پادشاه عربستان فردا در پاریس محاکمه می‌شود

دختر پادشاه عربستان فردا در پاریس محاکمه می‌شود

دختر پادشاه عربستان فردا سه شنبه به اتهام اعمال خشونت‌ علیه یک کارگر در پاریس محاکمه می‌شود.

دادگاهی در فرانسه فردا سه شنبه «حصه بنت سلمان بن عبدالعزیز» دختر «سلمان بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان سعودی را به خاطر اتهاماتی از جمله اقدامات خشونت آمیز، سرقت یک دستگاه تلفن همراه و همدستی در زندانی کردن یک تکنسین تاسیسات مصری در منزل خود، محاکمه می‌کند.

اتهاماتی که به دختر پادشاه عربستان وارد شده مربوط به حادثه‌ای است که در سال ۲۰۱۶ رخ داده است؛ زمانی که دو تکنسین تاسیسات برای تعمیر خانه شاهزاده به منزل وی آمده بودند و یک نفر از آنها که یک مرد ۵۶ ساله مصری بود، قصد داشت با تلفن همراه خود از محل خرابی عکس بگیرد اما شاهزاده سعودی که فکر می‌کرد این مرد می‌خواهد از وی عکس بگیرد، محافظ شخصی خود را صدا می‌کند و پس از اهانت و ضرب شتم این تکنسین تلفن وی را می شکند و او را مجبور می‌کند که پای دختر پادشاه سعودی را ببوسد در حالی که شاهزاده سعودی به مرد مصری می‌گفت که این سگ باید کشته شود و ارزش زنده ماندن ندارد.

شاهزاده سعودی این روایت را کاملاً انکار می‌کند و مدعی است که مرد مصری تلفن همراه خود را به سوی او آورده و قصد عکس گرفتن از وی را داشته اما پس از آمدن محافظ شخصی، تلفن همراه را با میل خود تحویل داده است.

وکیل وی نیز مدعی است که این اتهامات بر پایه شهادت‌های دروغین شکل گرفته‌اند.

این کارگر افزود، محافظ شخصی حصه من را مجبور کرد روی دو زانو بایستم و دست او را ببوسم، آنها تا چند ساعت بعد نیز به من اجازه خروج از آپارتمان را ندادند.

مجله لوپوئن فرانسه به نقل از این کارگر نوشت: شاهدخت حصه ضمن اهانت به من، گفت: « این سگ باید کشته شود !»


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(2 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)  
  • برچسب ها:
  • دختر پادشاه عربستان
  • حصه بنت سلمان بن عبدالعزیز

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter