خبر جدید از همسر فراری حاکم دبی / رابطه با بادیگارد انگلیسی ؟!

۳,۰۶۲
۱
۰
یکشنبه, ۱۶ تیر ۱۳۹۸ ۱۳:۴۶
شاهدخت هیا 45 ساله، دختر ملک حسین پادشاه سابق اردن و همسر ششم حاکم دبی برای بادیگارد خود ولخرجی کرده و با پول حاکم دبی کلی هدیه خریده است...
خبر جدید از همسر فراری حاکم دبی / رابطه با بادیگارد انگلیسی ؟!

ارتباط همسر حاکم دبی با بادیگاردش ؟!

دلگرم: شیخ محمد پس از سفر ناگهانی به منزل سلطنتی خود در پایتخت انگلیس و مشاهده حضور محافظ انگلیسی خانوادگی در کنار هیا بنت حسین همسر ششم خود به آنها مظنون شده است.

گفته می شود شیخ محمد آل مکتوم حاکم دبی و ولیعهد امارات متحده عربی در ماه مه از عروسی دو تن از پسرانش به عمارت هشتاد و پنج میلیونی خود در لندن بازمی گشته که متوجه حضور غیر عادی بادیگاردش در کنار همسرش می شود.

منابع نزدیک به خانواده حاکم دبی می گویند او از مشاهده همسر چهل و پنج ساله اش با محافظ انگلیسی خانوادگی آنها دچار بهت می شود و به همسرش دستور می دهد بلافاصله به دبی برگردد.

به گفته منابع آگاه، حاکم دبی حتی پیش از این حادثه هم نگران روابط نامتعارف همسر جوانش با این عضو پیشین ارتش انگلیس و محافظ خانوادگی کنونی بوده که مسئولیتش تامین امنیت خانواده سلطنتی دبی بوده است.

هیا بنت حسین که یکی از شش زن حاکم دبی است حتی هدایای گرانقیمتی نیز به این محافظ خانوادگی داده که انتقادات اعضای ارشد خانواده سلطنتی را برانگیخته است.

گفته می شود حاکم دبی به دنبال این اتفاقات به دبی بازگشته اما همسر و دو پسرش همچنان در لندن مانده اند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  
  • برچسب ها:
  • همسر حاکم دبی
  • ارتباط با بادیگارد انگلیسی

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter