کودک آزاری در یک کاروش در بوشهر + تصاویر هولناک

۳,۲۱۰
۱
۰
چهارشنبه, ۰۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۳:۱۴
مبین پسر بچه بوشهری در یک کارواش توسط برخی از کارگران کارواشی شکنجه داده می شد در ادامه جزئیات و تصاویر این اتفاق تلخ را مشاهده میکنید...
کودک آزاری در یک کاروش در بوشهر  + تصاویر هولناک

کودک آزاری در بوشهر

دلگرم: در پی وقوع یک کودک‌آزاری در یک کارواش در بوشهر، این پسربچه توسط بهزیستی به بیمارستان منتقل و تحت درمان قرار گرفت.

مبین پسر بچه بوشهری می باشد که در یک کارواش توسط برخی از کارگران کارواشی شکنجه داده می شد شدت شکنجه به اندازه ای بود که به برخی از اعضای بدن این پسر آسیب های جدی رسیده است

دادستان عمومی بوشهر اعلام کرده است که با شناسایی عامل و یا عاملان این کودک آزاری خاطیان تحت تعقیب و برخورد قانونی خواهد شد. به دلیل آسیب های جدی به بدن این کودک شکنجه های جسمی و روانی به بیمارستان منتقل شد.

روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان بوشهر اعلام کرد: بر اساس گزارش صورت گرفته به مرکز اورژانس اجتماعی ۱۲۳ مبنی بر یک مورد کودک آزاری در یک کارواش در شهر بوشهر، نیروهای اورژانس اجتماعی بهزیستی با اخذ مجوز قضایی و با همراهی نیروی انتظامی به آنجا مراجعه که با کودکی مواجه شدند که متاسفانه مورد اذیت آزار جسمی و روانی قرار گرفته بود.

کودک آزاری در یک کاروش در بوشهر  + تصاویر هولناک

در این راستا، بلافاصله کودک به بهزیستی ارجاع و سریعاً در بیمارستان بستری شد.

در این زمینه، باپیگیری های بهزیستی آزمایش ها و معاینات لازم انجام و روند درمان جسمی وروانی وی آغاز شد.

همچنین در خصوص امور قضایی و رفتار مجرمانه حادث شده، پیگیری های لازم اعم از حضوری و مکاتبه ای هم با دادستان، فرمانداری بوشهر، دفتر حمایت از کودکان دادگستری، اداره اگاهی و…صورت گرفته است.

در همین راستا، ضمن تمهید شرایط مراقبتی، نگهداری، تحصیل و حمایت‌های روانی - اجتماعی، این اداره کل یک نماینده حقوقی و یک روانشناس را به طور ویژه برای پیگیری این پرونده تعیین کرده است.

کودک آزاری در یک کاروش در بوشهر  + تصاویر هولناک

واکنش ابتکار به کودک آزاری در یک کارواش

معصومه ابتکار با انتشار توییتی به این حادثه واکنش نشان داد.

معاون رئیس جمهور در حساب توییتری خود نوشت: "با ایرادات جدید شورای نگهبان، لایحه حمایت کودکان و نوجوانان دوباره به کمیسیون قضایی مجلس برگشته، لطفا لایحه را زودتر تصویب کنید تا مجریان قانون بتوانند با پشتوانه قوی تری با کودک آزاری مقابله کنند. معطلی جایز نیست."
براساس خبر منتشره، پسر بچه‌ای که مدتی در یک کارواش تحت شدیدترین شکنجه های جسمی و روحی بوده به بیمارستان منتقل شده است.

کودک آزاری در یک کاروش در بوشهر  + تصاویر هولناک

لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان که معاون رییس جمهور در توئیت خود به آن اشاره کرده از سال ۸۸ مطرح و میان قوا در دست بررسی بوده و با پیگیری های دولت و توجه مجلس پس از ۱۰ سال در مرداد ماه ۹۷ با اکثریت مطلق آراء به تصویب نمایندگان رسید، اما شورای نگهبان ایراداتی را به آن وارد دانست و لایحه جهت اصلاح به کمیسیون قضایی ارجاع شد.

این لایحه به دلیل منطبق بودن با مسائل و شرایط روز مورد توجه فراوان قرار گرفت و اکثریت نمایندگان آن را یکی از بهترین موارد کارشناسی شده در حوزه کودک و نوجوانان دانسته‌اند.

واکنش کاربران در فضای مجازی

کاربران در فضای مجازی نسبت به ماجرای کودک آزاری در کارواش در شهر بوشهر واکنش نشان دادند که برخی از آنها را مشاهده میفرمایید

پس سر کلانتر و رئیس پلیس و حضرات فقط به بی حجابی واکنش نشون میدن !
اینا رو بابد اعدام کنند..
به کجا داریم میریم آهای مردم حکومت بد اقتصاد بد بیکاری زیاد گرونی زیاد فساد زیاد آخه چرا انسانیت ها مون داره میمیره؟ این که دست خودمونه آدم باشیم چرا اینطوری شدیم؟


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  
  • برچسب ها:
  • کودک آزاری در بوشهر
  • کودک آزاری در کارواش

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter