نوجوان ۱۲ ساله کوچکترین داوطلب کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ + فیلم

۲,۱۷۱
۱
۰
یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۱۴
جوان‌ترین فرد شرکت‌کننده در آزمون کنکور کارشناسی ارشد در سال 98 نوجوانی 12ساله از شهرستان انار است که حافظ کل قرآن و داوطلب کارشناسی ارشد رشته الهیات است...
نوجوان ۱۲ ساله کوچکترین داوطلب کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ +  فیلم

کم سن‌ترین داوطلب کنکور کارشناسی ارشد

دلگرم: یک نوجوان ۱۲ ساله، کم سن‌ترین داوطلب کنکور کارشناسی ارشد امسال بود.

آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۸ در سراسر ایران در سه نوبت صبح و عصر پنج‌شنبه و صبح جمعه ۲۳ و ۲۴ خردادماه برگزار شد. مشاور عالی سازمان سنجش تعداد شرکت کنندگان این آزمون را بیش از ۵۵۳ هزار نفر اعلام کرد.

کوچکترین داوطلب کارشناسی ارشد، سید محمد یاسین مرتضوی ، 12ساله از شهرستان انار حافظ کل قرآن و داوطلب کارشناسی ارشد رشته الهیات می‌باشد.

جوان‌ترین فرد شرکت‌کننده در این کنکور سید محمدحسین مرتضوی، نوجوان ۱۲ ساله از شهرستان انار بود. همچنین یک نوجوان ۱۳ ساله دیگر به نام امیرمحمد صمدی از زنجان که حافظ قرآن نیز می‌باشد جزو جوان‌ترین داوطلبین حاضر در کنکور کارشناسی ارشد ۱۳۹۸ و داوطلب رشته الهیات در این آزمون بودند.


با انتشار تصاویر و ویدئوهای مربوط به این خبر تعدادی از کاربران این نوجوانان را تحسین می‌کنند و آینده‌ی روشنی را در انتظار آنان می‌بینند. اما تعداد دیگری از کاربران مخالف تحصیل کودکان و نوجوانان در سن پایین برای مقاطع بالای تحصیلی هستند و عقیده دارند در موارد بسیار سخت‌گیری والدین شاید در ابتدا نتیجه خوشایند داشته باشد اما با گذشت زمان ممکن است این نوجوان رشته تحصیلی خود را دوست نداشته باشند و یا به دلیل فشار تحصیل، دچار مشکلات جبران‌ناپذیر شود.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 1.0 از 5)  
  • برچسب ها:
  • کم سن‌ترین داوطلب کنکور کارشناسی ارشد
  • کوچکترین داوطلب کارشناسی ارشد
  • سید محمدحسین مرتضوی
  • امیرمحمد صمدی

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter