آتش سوزی اتوبوس حامل سربازان وظیفه در بیرجند

۲,۲۷۳
۰
۰
یکشنبه, ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۱۰
فرمانده پلیس راه بردسکن از آتش گرفتن اتوبوس مسافربری حامل سربازان وظیفه در محور سبزوار به بردسکن خبر داد . جزئیات این سانحه را در این خبر مشاهده میکنید...
آتش سوزی اتوبوس حامل سربازان وظیفه در بیرجند

آتش سوزی اتوبوس سربازان بیرجند

دلگرم: آتش سوزی یک دستگاه اتوبوس مسافربری اسکانیا حامل 25 سرباز وظیفه، در کیلومتر 40 محور سبزوار به بردسکن بدون خسارت جانی مهار شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، فرمانده پلیس راه بردسکن گفت: این اتوبوس از بجنورد به سمت پادگان محمد رسول الله (ص) بیرجند در حال اعزام بود که به علت نقص فنی موتور، آتش سوزی رخ داد و با عکس العمل به موقع راننده، تمامی سربازان بلافاصله از داخل اتوبوس خارج شدند.

سرگرد حسن شاکری افزود: با تماس به سامانه مهار آتش سوزی اتوبوس حامل سربازان وظیفه در محور سبزوار به بردسکن125 آتش نشانی بردسکن، اکیپی به محل حادثه اعزام و نسبت به مهار و خاموش کردن حریق اقدام شد.

آتش سوزی اتوبوس حامل سربازان وظیفه در بیرجند

تلفات آتش سوزی اتوبوس سربازان بیرجند

وی افزود: خوشبختانه در این آتش سوزی هیچ تلفاتی نداشت و آسیبی به سربازان وارد نشد و همگی توسط یک دستگاه اتوبوس دیگر به پادگان بیرجند اعزام شدند.

این مسوول با بیان اینکه برای اطفاء حریق 115 دقیقه زمان و شش هزار لیتر آب مصرف شد، افزود: طبق برآورد انجام شده خسارت وارده به اتوبوس بیش از یک میلیارد تومان است


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم